29 Ekim’de açılması planlanan İstanbul Yeni Havalimanı’ndan havalanacak uçakların biletleri satışa çıktı. Türk Hava Yolları, Aralık ayı sonuna kadar yeni havalimanından yurt içinde İzmir ve Antalya’ya, yurt dışında ise Bakü’ye uçacak. Biletler 59 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

İçindekiler

59 TL’den başlayan fiyatlarla

Yeni Havalimanı’nda Türk Hava Yolları’nın tam olarak taşınması yeni yıla bulacak. Bu süre zarfında yeni havalimanından 5 noktaya günde birer sefer yapılacak. Fiyatlar da oldukça uygun. İzmir ve Antalya uçuşları tek yön 59 TL’den başlayan fiyatlarlarla satışta. Örneğin Kasım ayında aynı rotalara Türk Hava Yolları ile uçmak için en az 100 TL’ye gözden çıkarmanız gerekiyor. Yurt dışında ise Kıbrıs’a yine günde bir sefer uçuş olacak. Ercan uçuşlarının fiyatları da 179 TL’den satışa çıktı. Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye ise biletler gidiş dönüş 99 dolardan satışta.

Ulaşım nasıl olacak?

Uçak Bileti

Yeni yılla birlikte Türk Hava Yolları'nın tüm uçuşlarını yeni havalimanına taşıması bekleniyor. Bu arada havaalanına ulaşım taksi ya da İETT’nin otobüs seferleriyle yapılacak. 3.havalimanı ulaşım hat ve ücretleri başlıklı yazımızdan otobüs seferlerinin yerleri ve fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN