Ucuz Pegasus Uçak Bileti

 

Pegasus Hakkında

1989 yılında kurulmuş olan Pegasus Hava Yolları yani Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.’nin merkezi İstanbul’dadır. Uçaklarının ana merkezi de Sabiha Gökçen Havalimanı’dır, buna ek olarak İzmir Adnan Menderes ve Antalya Havalimanı’nda da hubları bulunmaktadır. 2005 yılında Sabancı ailesi tarafından alınan ve Ali Sabancı’nın CEO’luğunu yaptığı firma özellikle ucuz uçak biletleri sunmasıyla bilinmektedir. Yıl boyunca yurt içi ve yurtdışı uçuş kampanyaları düzenleyen firmanın 45’ten fazla sayıda uçak filosu var ve sürekli olarak yeni alımlar gerçekleştiriyor. Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu firmalarından birisidir.

Pegasus Yurt İçi Seferleri 

Adana, Ankara, İzmir, Trabzon, Bodrum gibi pek çok yurt içi şehre ağırlıklı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ve Atatürk Havalimanı’ndan düzenlenen uçak seferleriyle gidebilirsiniz. Bütçenize uygun Pegasus uçak biletlerini sitemizden alabilirsiniz. 

Pegasus Yurt Dışı Seferleri 

Amsterdam, Almatı, Paris, Budapeşte ve Dubai gibi pek çok sayıda yurt dışı noktasına Pegasus Hava Yolları ayrıcalığıyla ucuz fiyata seyahat etmek için en uygun uçak biletlerini sitemizden online olarak satın alabilirsiniz.

Pegasus Uçuş Bilgisi

Fiyat:
3 Oy Sonucunda
Kalkış Saati:
3 Oy Sonucunda
Hizmet Kalitesi:
3 Oy Sonucunda

Havayolunu değerlendir

0/1500
Fiyat
Kalkış Saati
Hizmet Kalitesi

Son Yorumlar

  1. Dilek Topuz   20/09/16

    Pegasus fiyatları açısından iyi ama en azından 12-13 uçuş olmuştur Pegasus'la uçtuğum daha rötarsız uçuşuna denk gelemedim, en kötü ihtimalle uçağa bindiriyorlar bir de uçakta bekliyorsun.

  2. Gülgün   07/09/16

    Koltuk aralık mesafesi cok dar. Bunu düzeltebilirlerse harika olur. Fiyatlar makul, daha önce otobüsle gitmeye üşendiğimiz her yere haftasonluğuna bile gidebiliyoruz.

  3. İsimsiz Kullanıcı   02/09/16

    Fiyatlar uygun ama her seferinde rötar yemek biraz kötü tabii ki :)

x