Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Dünyadan ve ülkemizden olağanüstü güzellikte 8 plaj

Dünyadan ve ülkemizden olağanüstü güzellikte 8 plaj

Bir şezlong, bir şemsiye, kıyıya vuran dalgalar ve bolca huzur... Günlük hayatın koşturmasından uzaklaşmak ve doğanın dinlendirici atmosferinde tatil yapmak için tek ihtiyacımız bunlar. Üstelik hem ülkemizde hem de dünyanın farklı yerlerinde denizin ve güneşin keyfini sürebileceğiniz benzersiz adresler var. Masmavi suları ve manzaralarıyla baş döndüren güzellikteki plajları turlamaya ne dersiniz?

Ağustos'ta 2,5 gün izin al 10 gün izin yap

Ağustos'ta 2,5 gün izin al 10 gün izin yap

Resmi tatillerin az yaşandığı 2017 yılında Ağustos ayı tatil için en cömert ay. Ağustos ayında 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı tatillerini birleştirerek 2,5 gün izin alıp tam 10 gün izine çıkabilirsiniz. Nasıl mı?

Artı ve eksileriyle Çeşme ve Bodrum

Artı ve eksileriyle Çeşme ve Bodrum

Yaz tatili için Türkiye’nin en popüler iki yeri Çeşme ve Bodrum. Kendi içinde fanatikleri bile oluştu. Yani ille de Çeşme ya da Bodrum diyenler olduğu kadar, bu yıl hangisine gideceğine karar veremeyenler de var. Ünlülerin, sosyetenin takipçisi olanlar ve pek tabii instagram ve facebook gibi sosyal medya sitelerine girebilmek için telefonunu elinden düşürmeyenler de ister istemez Çeşme ve Bodrum’a gitmek istiyor. Bir araştırma yapıp yaşı 18 ile 50 yaş arası kime sorsanız, pek çok kişi sanırım tatilini bu iki yerde geçirmek ister. Sizce hangisi? Artı ve eksileriyle Çeşme ve Bodrum’u anlatalım kararı siz verin.

Acilen bir yerlere kaçmanız gerektiğini gösteren 5 işaret

Acilen bir yerlere kaçmanız gerektiğini gösteren 5 işaret

İş, okul, ev derken her gün aynı saatlerde aynı yerlerden geçiyor ve artık bu durumdan pek şikayetçi olmasanız bile bir şeylerin ters gittiğini mi düşünüyorsunuz? Bu belirtilerden bazıları sizde de görülmeye başladıysa, artık uzak veya yakın bir yerlere kaçmanın zamanı gelmiş demektir.

Bu otelin duvarları yok!

Bu otelin duvarları yok!

Otel odası denince aklınıza hemen dört tarafı duvarla çevrelenmiş bir yer gelebilir. Ancak İsviçre Alpleri'nde hizmete açılan bu otelde aslında ne bir oda ne de kalın duvarlar var. Her sabah dağların nefes kesen manzarasının tam da içinde gözlerinizi açabileceğiniz otel sadece hava şartlarının elverişli olduğu zamanlarda hizmet veriyor.

ING'den 199 TL'den başlayan taksitlerle 10.000 TL kredi

ING'den 199 TL'den başlayan taksitlerle 10.000 TL kredi

ING Bank ihtiyaçlarınızı daha fazla bekletmemek için hem kişiye özel faiz oranlı hem de artan taksitli kredi kampanyası fırsatı sağlıyor. %1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanabileceğiniz bu kampanya ile örneğin ilk yıl aylık 199 TL taksitle 48 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

69 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

69 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

Kurban Bayramı'nda bir yerlere kaçmanın hayalini kuranlar, biletinizi almanın şimdi tam zamanı! Üstelik bu yıl yazın son günlerine denk gelen bayramda aşırı sıcaklara maruz kalmadan, son derece keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanına ve yurt dışına sadece 69 TL'den başlayan bayram fırsatlarını yakalamak için acele edin.

Sosyalleşmek için en iyi şehirler

Sosyalleşmek için en iyi şehirler

Seyahat ederken yeni insanlar tanımak ve sosyalleşmek genellikle aklımıza gelen ilk şey değil. Ancak farklı yerleri görüp keşfederken bir taraftan yeni arkadaşlar kazanmak isterseniz, rotanızı hiç düşünmeden bu şehirlerden birine çevirebilirsiniz.

Ev alıp satarken dikkat!

Ev alıp satarken dikkat!

Gayrimenkul sektöründe alım satımlara ilişkin yeni düzenlemeler yolda. Artık belediyelerin rayiç bedelleri yerine, tüm Türkiye’yi kapsayan arsa-konut değerleme sistemine göre fiyatlar belirlenecek. Sürekli güncellenecek bu değerlendirme sisteminde, sokak sokak cadde cadde ev, iş yeri ya da arsalara bir rayiç bedel oluşturulacak.

x