Bodrum Pazarları

Bodrum Pazarları

Bodrum sadece yaz turizmine damga vuran mavi bayraklı plajları ve gece hayatıyla değil aynı zamanda zengin ürün çeşitliliğine sahip yerel pazarlarıyla da ilgi görüyor. Bodrum’un hemen tüm popüler beldelerinde farklı ürünlerin öne çıktığı bir pazarla karşılaşabilirsin.
En iyi Kore dizileri

En iyi Kore dizileri

Türk dizileri ve Güney Kore dizileri arasındaki benzerlikler, bu coğrafyadan çıkan dizilere yakınlık duymamızı sağlıyor. Son yıllarda Netflix başta olmak üzere birçok dijital platforma adeta damgasını vuran Kore dizileri, dünya genelindeki listeleri de alt üst etmeyi başardı.
Ankara'nın en güzel piknik yerleri

Ankara'nın en güzel piknik yerleri

Doğa içerisinde huzurlu zamanlar geçirmeye ne dersin? Doğa ile baş başa kalarak, şehrin kalabalığından kaçıp, yemyeşil doğanın tadına biraz daha varman için Ankara’da bir sürü doğaya kaçış alanı bulunuyor. Sevdiklerinle şehrin karmaşasından biraz uzaklaşmak ama çok da fazla yol gitmeden doğa içerisinde huzurlu ve keyifli vakit geçirmek için Ankara’nın en güzel piknik alanlarını senin için araştırdık.
Büyükada’da gezilecek yerler

Büyükada’da gezilecek yerler

Rüya gibi bir gün geçirmeye hazır mısın? Yılın her mevsimi ayrı bir güzelliğe bürünen Büyükada, bahar ve yaz aylarında havaların ısınması ve doğanın uyanması ile kartpostal güzelliğine kavuşuyor. Yemyeşil bir doğa, masmavi bir deniz, ılık esen rüzgar ve nostalji.

Son Eklenen Seyahat Yazıları

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN