Temmuz'da 2 gün izin al, 5 gün tatil yap!

Endişeli günler geçirdik, kısa da olsa bir tatil hepimize iyi gelecektir. Kafasında soru işareti olanlar için yazıyorum. Kurallara uyarsan ve hijyen önlemi alan otelleri tercih edersen, önümüzdeki hafta yaza güzel bir başlangıç yapabilirsin. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü çarşamba gününe denk geliyor ve resmi tatil. Öncesi ya da sonrasındaki iki gün için izin alarak toplam 5 günlük kısa soluklu bir tatile çıkabilirsin. Temmuz’da çok keyifli olan yerleri ve fiyatları merak ediyorsan bu yazı tam sana göre.

Devamını Gör

Türkiye’nin farklı bölgelerindeki en güzel yaylalar

Yayla deyince hepimizin aklına ilk olarak Karadeniz Bölgesi’ndeki yaylalar geliyor. Bu yaylaların birçoğuna gittik ve hangisine gitmiş olursak olalım o yemyeşil manzaraya hayran kaldık. Henüz hiç Karadeniz yaylalarına çıkmadıysan çok şey kaçırıyorsun. Sana güzel bir Karadeniz planı yaptırması için Türkiye’de yayla turizmi yapılabilecek en iyi yerler yazımı buraya bırakıyorum. Bu yazımda ise dört bir yanı yeşilliklerle süslü ülkemizin farklı bölgelerindeki yaylaları anlatacağım. İzmir’den Adana’ya, Yalova’dan Antalya’ya kadar birçok şehrimizde doğanın yeşilliğine doyabileceğin yaylaları gel beraber tanıyalım.

Devamını Gör

Huzurlu bir tatil için Türkiye’nin kamp alanları

Son yıllarda kamp tatiline olan ilgi arttı. Bu yaz ise en çok tercih edilecek tatil çeşitlerinden biri olarak görülüyor. Kalabalıklardan uzakta, doğayla baş başa bir çadır tatili için ülkemizin en sevilen kamp alanlarını listeledim. Kim bilir, belki senin aradığın huzur buralarda bir yerdedir…

Devamını Gör

Türkiye’nin en temiz 20 plajı

Ülkemiz upuzun bir sahil şeridine sahip. Yaz gelir gelmez hepimiz, bu yıl kendimizi nerede denizin sularına bıraksak diye düşünüp planlar yapmaya başlıyoruz. Neresi olursa olsun Mavi Bayrak ödüllü tertemiz bir plaj ve berrak sular bulmak kolay ama adını dünyaya duyuracak kadar temiz ve güzel olan plajlarımız var. Özellikle bu yıl daha hijyenik bir tatil arayışındaysan doğru listeye ulaştın. Hadi gel Türkiye’nin en temiz 20 plajını beraber inceleyelim.

Devamını Gör
x