Türkiye’nin EN iyi otobüs şirketleri

Ulaşım için son yıllarda uçak kullanımı yaygınlaşsa da ilk göz ağrımız ve vazgeçemediğimiz bir seyahat yöntemi otobüs yolculukları. Otogar vedalaşmaları, dinlenme tesisi çayları, camdan izlenen yollar… Hepimize tanıdık gelen bu yolculuk anılarını yaşarken en iyi otobüs ile seyahat etmek isteriz. Türkiye'de 250'den fazla otobüs firması bulunuyor, en iyisi hangisi? Rahatsız koltuklardan, kötü servis hizmetinden, kaba çalışanlardan ve daha nice şikâyetten kolayca kaçınabil diye bu listeyi hazırladım. Türkiye’nin en iyi otobüs şirketleri hangileriymiş bir bak da yolculuğun güzel geçsin :)

Devamını Gör

İstanbul’daki EN iyi Türk restoranları

Ülkemizin en kalabalık şehri olan, dolayısıyla yeme - içme olanakları bakımından sayısız seçeneğe sahip olan İstanbul, Anadolu ve Avrupa Yakası olmak üzere her iki bölümünde de ünlü Türk restoranlarına ev sahipliği yapıyor. Eğer şehirde güzel bir Türk restoranı arıyorsan İstanbul’daki en iyi Türk restoranları listemize bakmadan karar verme.

Devamını Gör

EN temiz 15 Marmaris plajı ve koyu

Masmavi denizin yemyeşil doğayla bir arada çizdiği harika manzaralara sahne olan Marmaris, ülkemizin en çok turist çeken tatil destinasyonlarından. Bu yaz rotanı Marmaris’e çevirdiysen senin için Marmaris’in en temiz 15 plajı ve koyunu listeledim.

Devamını Gör

Türkiye'nin EN iyi tatil yerleri

Tatilde nereye gideceğine karar vermediysen ülkemizde çok zengin seçenekler var. Kararsızlar için Türkiye’nin en iyi tatil yerlerini sıraladık. Bütçene, zevkine göre otel seçeneğini bulup yola çıkabilirsin.

Devamını Gör