Türkiye’nin efsane lezzetlere sahip gurme destinasyonları

Yemek için yaşamak mı yoksa yaşamak için yemek mi bilmem ama yemek için gezmek aşırı iyi fikir. Ne şanslıyız ki ülkemiz mutfak konusunda bir cennet.

Devamını Gör

Türkiye'de tadabileceğiniz EN lezzetli balık türleri

Ülkemiz kebaplardan salatalara, çorbalara ve tatlılara kadar birbirinden nefis tatların adresi. Üstelik aynı zamanda üç tarafı denizlerle çevrili olan yurdumuzda hepsi birbirinden lezzetli balıklar da yurdumuzun lezzet haritasında önemli bir yere sahip. Türkiye'de mutlaka tadına bakmanız gereken 7 balık hangisi ve nerelerde tadabilirsiniz biliyor musunuz?

Devamını Gör

Dünyanın en zengin 10 ülkesi

Ülkelerin ekonomik anlamda büyüklüğünün göstergelerinden biri olan gayrisafi yurt içi hasıla sıralamasına göre dünyanın en zengin 10 ülkesi arasına nereler girdi dersiniz? İsviçre, Lüksemburg ve Norveç gibi Avrupa ülkelerinin bulunduğu listede son yılların yükselen Körfez ülkeleri de var!

Devamını Gör

Sömestirde doğa tatili yapabileceğin yerler

Aylardır online eğitimle evlerine kapanan çocuklar 3 haftalık sömestir tatiline giriyor. Sen de ev, iş, online eğitim arasında sıkıştığını hissediyorsan, çocuklarla birlikte doğayla baş başa kalabileceğin bir tatile çıkabilirsin. Hadi gel, sömestirde kısa süreli soluklanabileceğin yerlere birlikte göz atalım.

Devamını Gör
x