Uçak yolculuğunda bedava alabileceğin şeyler

Uçak yolculuğunda bedava alabileceğin şeyler

Uçak yolculuklarında uçak içi ikramlar genellikle ücretli oluyor. Ancak yurt dışı uçuşlarında ücretsiz ikram hizmeti mevcut. Bazı firmalar dış hatlarda sandviç ve içecek servisi gibi hizmetleri ücretsiz olarak sunabiliyor. Bu içeriğimizde, özellikle uzun yurt dışı uçak yolculuğunda bedava alabileceğin şeylerden bahsedeceğiz.
Mersin'in en güzel tatil yerleri

Mersin'in en güzel tatil yerleri

Türkiye'nin güney sahilinde yer alan Mersin, tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleri ile tatilcilerin gözde şehirlerinden. Mavi bayraklı plajlardan, antik kentlere kadar keşfedilecek pek çok yer sunan bu şehir, hem deniz tatili sevenler hem de kültürel bir yolculuğa çıkmak isteyenler için ideal bir rota. Mersin tatil yerleri arasında mutlaka görülmesi gereken noktaları, kentin kendine has lezzetlerini ve unutulmaz deneyimleri bu yazıda keşfedeceksin.
Sapanca'nın en güzel tatil yerleri

Sapanca'nın en güzel tatil yerleri

Sapanca, doğal güzellikleri ve sakin atmosferiyle tatilcilerin uğrak noktası. İstanbul'a yakınlığı sayesinde kolayca ulaşılabilen Sapanca, hem kısa kaçamaklar hem de uzun tatiller için ideal. Hadi gel Sapanca'nın tatil yerlerini ve doğayla iç içe yapabileceğin aktiviteleri birlikte keşfedelim.
Türkiye’nin en doğal sahil kasabaları

Türkiye’nin en doğal sahil kasabaları

Türkiye, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle dünya çapında bilinen bir turizm cenneti. Bunu sağlayan en önemli özelliklerden biri, el değmemiş doğal sahil kasabaları. Ülkemizin dört bir yanında bulunan bu sahil kasabaları hem yerli hem de yabancı turistlerin gözdesi. Bu içeriğimizde Türkiye’nin en doğal sahil kasabalarını keşfedecek ve bu huzurlu köşelerde zaman geçirmenin ne kadar keyifli olduğunu anlatacağız.

Son Eklenen Seyahat Yazıları

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN