Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Türkiye’nin SPA Rehberi

Türkiye’nin SPA Rehberi

Fizyolojik ve psikolojik olarak rahatlamanın en ideal yolu olan SPA merkezleri, geçmişin tedavilerini günümüzün teknolojisiyle yaşatıyorlar. Sağlık turizminde önde gelen lokasyonlardan biri olan ülkemizin pek çok otelinde SPA Merkezi bulunmakta. Peki, bunların en iyileri nerelerde bulunur? Gelin bir göz atalım.

%1,59'dan başlayan Bayram Kredileri

%1,59'dan başlayan Bayram Kredileri

Kurban Bayramı öncesi nakit ihtiyaçlarınız varsa, bankaların artık geleneksel hale getirdiği bayram kredisi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bankadan bankaya değişmekle birlikte kredi faizleri %1,59’dan başlıyor ve ödemeler 60 ay vadeye kadar çıkabiliyor. Gelin bayram kredilerine birlikte göz atalım.

Konutta 180 ay vadeye %0,99 faiz

Konutta 180 ay vadeye %0,99 faiz

Son haftalarda düşüşe geçen konut kredisi faiz oranlarında bir indirim de 180 ay vadeli krediler için yapıldı. Bazı kamu bankaları, 180 ay yani 15 yıl vadeli konut kredisi faiz oranlarını %0,99’a düşürdü. Buna göre 200.000 TL kredinin aylık taksit tutarı 2.384 TL oldu. Ancak bu oranlarda kredi kullanmanın bazı koşulları var.

Otobüs yolculuklarının EN güzel 5 yönü

Otobüs yolculuklarının EN güzel 5 yönü

Yaz bitmeden gezilebilecek son fırsat olan bayram tatiline az kaldı. Tabii ülkece gezmeye karar verdiğimiz için uçak biletlerinin fiyatları da yükseldi. Eski ve kadim dostumuz otobüs yolculukları bizi bekler! Son zamanların modası olmasa bile otobüs yolculuklarının da çok güzel tarafları var. Ne mi onlar? Gel, EN güzel 5 yönü ile otobüs yolculuklarına bir göz atalım.

Enuygun mobil uygulamasıyla ucuz uçak bileti yakala!

Enuygun mobil uygulamasıyla ucuz uçak bileti yakala!

Ucuz uçak bileti bulmak telefonuna yükleyeceğin uygulamayla çok kolay. Nasıl dediğini duyar gibiyim? 5 milyon kişi gibi sen de, Enuygun uygulamasını telefonuna indirerek yüzlerce havayolu biletine kolayca ulaşabilir, güvenle satın alabilirsin. Üstelik Enuygun mobil uygulamasının birçok avantajı daha var.

Otobüs biletin de artık Enuygun'dan!

Otobüs biletin de artık Enuygun'dan!

Bayram ve yaz tatili için yola koyulacaksan, nasıl yolculuk yapacağına dair kara kara düşünmene gerek yok. Uçak bileti bulamadığın ya da alamadığın destinasyonlar için dilersen, Enuygun’dan otobüs bileti de satın alabilirsin.

Azerbaycan'a vizesiz seyahat 1 Eylül'de başlıyor

Azerbaycan'a vizesiz seyahat 1 Eylül'de başlıyor

Vizesiz gidebileceğimiz destinasyonlara bir yenisi daha eklendi. Türk vatandaşları, 1 Eylül’den itibaren, 30 güne kadar sürecek gezileri için Azerbaycan’a vizesiz seyahat edilebilecek.

Kamp çantası hazırlama yolları

Kamp çantası hazırlama yolları

Son zamanlarda kampçılığa olan ilgi arttı; ücretli - ücretsiz kamp alanlarında konaklayanlar çoğaldı. Çoğu insan arabayla gitmeyi tercih etse de uçakla, motorla, otobüsle veya otostopla gitmek de mümkün. Bu yazı da aslında daha çok ikinci grup için geçerli. Sırtımızda tüm evimizi taşımamamız için neleri almak, neleri bırakmak gerekiyor? Kamp çantası nasıl daha verimli kullanılır? Hadi başlayalım…

Bayram için son dakika otel fırsatları

Bayram için son dakika otel fırsatları

Gezip görmeli tatiller yapmak güzel tabii ama insan bazen hiçbir şeyi düşünmeden sadece deniz, kum ve güneşin keyfini sürdüğü bir tatile ihtiyaç duyuyor. Böyle durumlarda da devreye her şey dahil konseptli lüks oteller giriyor. Merak etme, bu yazıda okuyacağın otellerin hepsinde uygun fiyatlara konaklayabilirsin.

x