Pendik kahvaltı mekanları

Pendik kahvaltı mekanları

Pendik, İstanbul'un hızla gelişen ve popülerleşen semtlerinden biri olarak, güne keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler için pek çok harika kahvaltı mekanı sunuyor. İster deniz kenarında huzurlu bir ortamda, ister şehrin canlı atmosferinde kahvaltı yapmak isteyin, Pendik'te her damak zevkine hitap eden seçenekler bulmak mümkün.
Sakarya'da gezilecek yerler

Sakarya'da gezilecek yerler

Hem büyük şehirlere olan yakınlığı hem de büyüleyici doğal güzellikleriyle yılın her mevsimi tatiller için tercih edilen Sakarya, Marmara Bölgesi'nde Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde bulunuyor. Karadeniz kıyısında kilometrelerce uzanan sahiliyle yaz tatillerinin sevilen adreslerinden biri haline gelen Sakarya, tüm dünyadan doğa severleri kendine çeken Sapanca Gölü, Türkiye'nin en büyük longoz ormanı Acarlar Longozu, dağ eteklerinde gizlenen Çamlıca Gölü ve Türkiye’nin en uzun üçüncü nehri Sakarya Nehri gibi keşfedilmeye değer pek çok güzelliğe sahip.
Üsküdar kahvaltı mekanları

Üsküdar kahvaltı mekanları

İstanbul’un en eski ilçelerinden biri olan Üsküdar, gerçek İstanbul’u yaşamak için gidilebilecek en güzel rotalardan biri. Arnavut kaldırımlı sokakları, tarihi köşkleri, denize uzanan eşsiz begonvilli sokakları, boğaz boyunca sıralanmış yalılarıyla eşsiz bir ilçe burası. Salacak’tan Vaniköy’e kadar her köşesinde farklı ve şık bir mekanla karşılaşabileceğin Üsküdar’da her bütçeye ve zevke uygun gurme mekanları bu yazıda bulabilirsin.
New York'ta gezilecek yerler

New York'ta gezilecek yerler

New York, Amerika Birleşik Devletleri’nin hem ticari hem de kültürel merkezi olarak kabul ediliyor. Oldukça canlı ve heyecan verici bir metropol olan New York Times Meydanı’ndan Central Park’a, Empire State Building’den Özgürlük heykeline, Broadway’den Beşinci Caddeye kadar çok sayıda ikonik durağa ev sahipliği yapıyor.

Son Eklenen Seyahat Yazıları

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN