Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
126 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

126 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

Kurban Bayramı tatili 11 Ağustos Pazar günü başlayıp 14 Ağustos Çarşamba günü sona eriyor. Öncesi ya da sonrasında tatilini birleştirenler olacaktır. Ancak bayramın hemen öncesi 5-6-7 Ağustos tarihlerinde tatile çıkarsanız daha uygun fiyatlı bilet bulabilirsiniz. Gelin uygun fiyatlı bayram rotalarına birlikte göz atalım.

İstanbul Havalimanı lounge hizmetleri

İstanbul Havalimanı lounge hizmetleri

İstanbul Havalimanı’nda uçağa binene kadar geçen sürede beklemekten sıkılanlar için benzersiz deneyimler yaşayabileceğiniz lounge salonları bulunuyor. İç hatlarda Turkish Airlines Lounge Domestic, dış hatlarda ise Turkish Airlines Lounge Business ve Turkish Airlines Lounge Miles&Smiles salonlarında yolculuk öncesi stresinizi atabilir, Türk ve dünya mutfağının önemli lezzetlerini tadabilir ve konforlu bekleme saatleri geçirebilirsiniz.

ENCoin ile tatilini erteleme!

ENCoin ile tatilini erteleme!

Nakit sıkışıklığı nedeniyle uçak bileti alımını erteleyenler, kart puanlarınızı kullanmayı düşündünüz mü? Kredi kartı puanlarınızı ENCoin’e çevirebilir, yeni nesil dijital cüzdan olarak adlandırabileceğimiz ENCüzdan’da biriktirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz.

İş Bankası'ndan günde 34 TL'ye 30.000 TL kredi

İş Bankası'ndan günde 34 TL'ye 30.000 TL kredi

Yaz ayları yüklü masrafları da beraberinde getirebiliyor. Şu sıralar nakit ihtiyacınız varsa, %2,30 faiz oranıyla İş Bankası ihtiyaç kredisine ne dersiniz? Kampanyada tüm vade ve tutarlarda aynı faiz oranı var. Örneğin günde 34 TL ya da ayda 1.029 TL taksitle 60 ay vadeli 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Konut kredisi faizleri düştü

Konut kredisi faizleri düştü

Konut kredisi kullanmak isteyenlere müjdeli haber. Aylar sonra konut kredisi faiz oranları bazı bankalarda %1,55’e kadar geriledi. Faiz oranlarındaki bu indirim, geçtiğimiz yıla göre örneğin 100.000 TL’lik konut kredisinin toplam geri ödemesinde yaklaşık 90.000 TL’lik bir avantaj sağlıyor.

Çernobil’i gezebilir miyiz?

Çernobil’i gezebilir miyiz?

HBO’nun şimdiden kült olmuş dizisi Chernobyl ile tekrar gündeme gelen Çernobil felaketi, devam eden etkileri ve gün yüzüne çıkan detayları ile hala insanları etkilemeye devam ediyor. Hakkındaki her muhabbet de aynı soruyla bağlanıyor: Çernobil’i gezebilir miyiz?

Pasaportu da cep telefonuna sığdırdık!

Pasaportu da cep telefonuna sığdırdık!

Son yıllarda hemen her işimizi mobil uygulamalar üzerinden yapmaya başladık. Belki akıllı telefonlar elimizden hiç düşmüyor gibi geliyor ama onlar sayesinde o kadar işimizi halledebiliyoruz ki. Son olarak Traveller Digital Indentity adı verilen sistemle artık pasaport taşımaya bile gerek kalmayacak.

BİG ile tatil planlarını erteleme

BİG ile tatil planlarını erteleme

Seyahatlerinizi planlarken uçak biletlerinin pahalılığından şikayet ediyorsanız çözümü var. Bilindiği üzere uçak biletlerinin fiyatları uçuş günü yaklaştıkça artar, biletinizi erken alarak ulaşım masraflarınızı düşürebilirsiniz. Türkiye’de ilk olarak Enuygun’un başlattığı Bilet İptal Güvencesi (BİG) ile uçak biletinizi hiçbir gerekçe göstermeden, uçuştan 3 saat öncesine kadar iptal edebilir, bilet tutarının da %90’ını geri alabilirsiniz.

ING Bank'tan günde 20 TL'ye 20.000 TL kredi

ING Bank'tan günde 20 TL'ye 20.000 TL kredi

ING Bank nakit sıkışıklığı içinde olanlar için %1,79’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi olanağı sunuyor. 60 aya kadar vade seçeneğiyle günde 20 TL, ayda 596 TL taksitle 20.000 TL kredi alabilirsiniz.

x