Enuygun Kredi Hesaplama Aracı

İhtiyaç Kredisi
99729A13-D678-4FD3-8BBA-50686A713284
Konut Kredisi
Taşıt Kredisi
TL
Kredi Vadesi
12 ay

Sizin İçin Onlarca Bankayla Çalışıyoruz

Sizlere en uygun kredi fırsatını sunmak için ondan fazla bankadan aldığımız anlık verilerle en güncel faiz oranlarını ve kredi hesaplamalarını karşılaştırıyoruz.

logo_odeabank.png
logo_akbank.png
logo_enpara.png
logo_kolay.jpeg
logo_cepteteb.png
logo_garanti-bbva.png

04 Aralık 2023 faiz oranları

İhtiyaç KredisiKonut KredisiTaşıt KredisiKOBİ ve Esnaf Kredisi
% 0.99% 2.87% 3.39% 1.42

Kredi Hesaplama Aracı İle Doğru Krediye 3 Adımda Ulaşın

Kredi Türlerini Karşılaştırın İhtiyaç, Konut ve Taşıt gibi birçok farklı seçenek arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin. Onlarca bankanın en güncel faiz oranlarını size sunmanın yanı sıra sadece Enuygun’a özel avantajlar* sunuyoruz.

Kredi Miktarını ve Vadenizi Belirleyin Finansal ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun kredi miktarını belirleyin. Sonrasında, ödeme planınıza göre en uygun vade süresini belirleyin. Seçtiğiniz kredi miktarı ve vade süresinin toplam geri ödeme ve faiz oranlarını etkileyebileceğini göz önünde bulundurun.

Anında Başvurun Kredi sorgulama ekranında farklı bankaların size sunduğu faiz oranları ve ödeme planını inceleyerek karşılaştırın ve başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlayın.

*Dönemsel olarak sadece enuygun.com’da yer alan özel faiz oranlı kredi ürünleri referans alınmıştır.

Size Özel Kredi Teklifleri E-postanıza Gelsin

Kredi Hesaplamak İçin Neden Enuygun’u Kullanmalısınız?

Farklı faiz oranlarını tek bir yerde karşılaştırın
Farklı faiz oranlarını tek bir yerde karşılaştırın
Türkiye’nin önde gelen bankalarının faiz oranlarını karşılaştırmak için tek tek sitelerine girmekle uğraşmayın. İhtiyacınız olan kredi tutarına göre Enuygun’dan size uygun faiz oranını bulun.
Enuygun’a özel faiz oranlarından yararlanın
Enuygun’a özel faiz oranlarından yararlanın
Bankalarla yaptığımız iş birlikleri sayesinde Enuygun kullanıcılarına özel faiz oranları sunuyoruz. Bu faiz oranlarından yararlanın, daha avantajlı tutarlarla kredinize başvurun.
Kredi başvurunuzu saniyeler içinde yapın
Kredi başvurunuzu saniyeler içinde yapın
Size en uygun krediyi bulduktan sonra sadece birkaç adımda kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Enuygun’da tüm başvuru işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Türleri Nelerdir?

İhtiyaç Kredisi En sık kullanılan kredi türlerindendir. Nakit ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılamak için uygundur. Düşük tutarlarda olduğu için cazip faiz oranlarıyla kullanılabilmektedir.

Konut Kredisi Konut alımlarında kullanılan kredi türüdür. Genellikle 120-180 ay vade seçeneklerinden yararlanılabilir. Kullanılabilecek kredinin miktarı konutun ekspertiz değerine göre değişiklik gösterir.

Taşıt Kredisi Sıfır veya ikinci el araç ile birlikte motosiklet finansmanında kullanılır. Taşıt kredisinin ne kadar kullanılabileceği sıfır araçlarda fatura bedeli, ikinci el araçlarda kasko değeri üzerinden belirlenir.

Esnaf ve KOBİ Kredisi Küçük ölçekli işletmelerin sermaye, yatırım ve acil nakit ihtiyaçları için kullanabilecekleri kredi türüdür. İşletmenin tercih edebileceği farklı ödeme planları ve uygun faiz oranları ile sunulur.

Örnek Kredi Maliyet Tablosu

Kredi TutarıKredi VadesiMinimum VadeMaksimum VadeAylık Faiz OranıYıllık Maliyet OranıAylık Taksit TutarıToplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL36 ay3 ay36 ay% 1,35% 21,73368,79 TL13.768,44 TL
Örnek maliyet tablosu, Enuygun’da sunulan en uzun vadeli en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranına göre düzenlenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun kredi hesaplama aracı ile hangi kredi türlerini hesaplayabilirim?
Enuygun.com kredi hesaplama aracını kullanarak, ihtiyaç, konut, taşıt ve KOBİ kredi türleri için hesaplama yapabilirsiniz.
Enuygun'da kredi faiz oranı girerek hesaplama yapabilir miyim?
Enuygun kredi hesaplama aracında hesaplama yöntemi bölümünden "Faiz oranına göre" seçeneğini seçerek gireceğiniz tutar, vade ve faiz oranına göre kredi hesaplaması yapabilirsiniz.
Enuygun'da bankaların güncel faiz oranları yer alıyor mu?
Enuygun.com kredi sayfasında gördüğünüz Banka faiz oranları sürekli yenilenen güncel faiz oranlarıdır.
Kredi notu hesaplaması nasıl yapılır?
Kredi Kayıt Bürosu; geçmişteki kredi ödemeleriniz, kredi kartı borcunuz, kredi kartı borç ödeme alışkanlığınız gibi kriterlere göre size bir not verir. Bankalar da bu nota bakarak sizin kredi alıp alamayacağınızı belirler.
Kredi notumu nasıl yükseltebilirim?
Kredi ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli yaparak kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.