İşlem Rehberi

İşlem Rehberi sayfasında detaylı bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Ürün Sorgulama ve Filtreleme:

  1. Ürün seçimi: Arama sonuçlarında uygun seyahat alternatiflerini inceleyip, filtreleme seçenekleri ile size en uygun olanını seçebilirsiniz.
  2. Rezervasyon özet ve onay: Rezervasyon özetinizi gözden geçirdikten sonra, seçtiğiniz ürünleri kontrol edebilir ve gerekirse düzeltmeler yapıp satın alma işlemini onaylayabilirsiniz.
  3. Rezervasyon Değişikliği

Rezervasyon formu: Rezervasyonunuzu gerçekleştirmeden önce, veri girişindeki hataları belirlemek ve düzeltmek için özet rezervasyon formunu kontrol edin

Geri al ve değiştir: Rezervasyonunuzu değiştirmek isterseniz, ödeme gerçekleştirmeden geri al ve değiştir butonlarını kullanarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Ürün Satın Alma:

Yolcu bilgileri: Seyahat bilgilerinizin size iletilebilmesi için bu alanı eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Daha sonraki satın alma işlemlerinizi, kişisel bilgilerinizi tekrar doldurmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için sayfamıza üye olabilirsiniz.

Fatura Bilgileri: Bu aşamada bireysel ve kurumsal fatura taleplerinizi de seçebileceğiniz bir alan bulunuyor. Fatura bilgileriniz size 7 gün içerisinde e-posta yolu ile gönderilir. Sayfamıza üye olduysanız, Profilim kısmından seyahat ve fatura bilgilerinize kolayca erişebilirsiniz.

İletişim ve ödeme bilgileri: İletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olarak girilmesi gerekiyor. Girdiğiniz bilgileri kontrol edin ve ödeme aşamasına ilerleyin.

Ödeme seçenekleri arasından size en uygun olanı seçin. Bu alanında seyahatinizin detaylarını tekrar kontrol etmeli ve seçtiğiniz ödeme tipine ait bilgileri girmelisiniz. Eğer bir indirim kodunuz varsa, indirim kodu kullan kısmına tıklayarak, kodunuzu girebilirsiniz. Satın al butonuna bastığınızda 3D güvenlik aşaması üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapmanızı sağlıyoruz.

Satış Sonrası İşlemler:

Enuygun üzerinden satın almış olduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgili, belirlenmiş kurallar çerçevesinde işlemlerinizi gerçekleştirmek için Enuygun'un ilgili sayfalarını ve müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. 0850 333 88 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kullanım Koşulları: Kullanım koşulları, ilgili her işlem için alınır ve anasayfa üzerinden erişilebilir.

Gizlilik

Kişisel verilerin korunması: Elektronik ticaret işlemleri sırasında elde edilen kişisel veriler, Enuygun tarafından Gizlilik Politikası’na uygun olarak işlenir ve korunur.

 

Diğer tüm sorularınız için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular