Enuygun Hakkında

Enuygun, uçak biletlerinde Türkiye'nin en büyük Online Seyahat Acentası'dır. Bugün ülkemizde satılan her 100 yurt içi uçak biletinin 8,7'si Enuygun üzerinden satın alınıyor.* Ayrıca Enuygun'da banka kredilerini, sigorta seçeneklerini, ADSL ve GSM tarifelerini de karşılaştırabilir, size en uygun hizmeti seçebilirsiniz. Enuygun, Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş.’nin lisanslı ticari markasıdır.- DHMİ Nisan 2017 verilerine göre.

Kaç yılında kuruldu?
2008
Kaç kişi çalışıyor?
150
Kaç bilet satıldı?
7M+
Kaç kullanıcısı var?
15M+

Uçak Bileti

Enuygun uçak bileti servisi ile sadece birkaç saniye içinde, dilediğiniz yere en uygun ve en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz. Dilerseniz 3D Secure sistemiyle biletinizi satın alabilir ya da rezervasyon yapabilirsiniz. Uçak biletinizi, cep telefonunuzla Android ve iOS uygulamalarını indirerek, mobil olarak da satın alabilirsiniz. En uygun uçak biletini bularak kolayca satın almak için tıklayın.

Otel

Enuygun üzerinden 400.000’den fazla otelin dilediğiniz zaman aralığında fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun otel seçeneğine rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Seyahat

Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, "Enuygun Seyahat" adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A Sınıfı Seyahat Acentesidir. Enuygun üzerinden farklı hava yollarının en uygun ve avantajlı uçuşlarını karşılaştırarak biletinizi kolayca satın almak için tıklayın.

Kredi

Enuygun, ihtiyaç kredisi, konut kredisi / mortgage, taşıt kredisi, mevduat, kredi kartı karşılaştırma ve ihtiyacınıza en uygununu seçme olanağı da sunar. Enuygun üzerinden bankaların kredi seçeneklerini faiz oranları ve masraflarıyla birlikte karşılaştırabilir, dilerseniz başvuru yapabilirsiniz. En uygun kredi fırsatlarını karşılaştırmak için hemen tıklayın.

Sigorta

Enuygun Sigorta başlığı altında arabanız için araç kasko ve zorunlu trafik sigortası, kendiniz için sağlık sigortası, eviniz içinse DASK ve konut sigortası yaptırabilirsiniz. Enuygun Sigorta Acenteliği sigorta uzmanları, en uygun ve en avantajlı sigorta poliçesini bularak size telefonla geri dönüş yapar. En uygun sigorta tekliflerini almak için tıklayın.

İnternet

Enuygun, ADSL ve Fiber İnternet bağlantı tarifelerini de karşılaştırmanıza olanak tanır. Dilediğiniz ADSL bağlantı hızını belirterek size en uygun tarifeyi seçebilir ve anlaşmalı sağlayıcılardan seçtiğiniz tarifeyi satın alabilirsiniz. İnternet tarifelerini karşılaştırmak ve en uygununu satın almak için tıklayın.

Mevduat

Enuygun üzerinden en iyi mevduat faizini bulmak ve kazançlı çıkmak çok kolay. Mevduat servisi ile farklı bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilir, birikiminiz için alabileceğiniz faizi birkaç kolay adımla görebilir ve en kazançlı oranı kolayca bularak seçebilirsiniz. Mevduat faizlerini karşılaştırmak ve en uygununu kolayca seçmek için tıklayın.

GSM

Enuygun, güncel GSM tarifelerini sizin için karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza en uygun tarifeyi bulmanıza yardımcı olur. Konuşma, data kullanımı ve mesaj gönderimi gibi bilgileri girerek en avantajlı tarifeleri saniyeler içinde listelemek ve seçiminizi yapmak için tıklayın.

x