Enuygun Hakkında

Enuygun, uçak biletlerinde Türkiye'nin en büyük Online Seyahat Acentası'dır. Bugün ülkemizde satılan her 100 yurt içi uçak biletinin 9,3’ü Enuygun üzerinden satın alınıyor.* Ayrıca Enuygun'da banka kredilerini, sigorta seçeneklerini, ADSL ve GSM tarifelerini de karşılaştırabilir, size en uygun hizmeti seçebilirsiniz. Enuygun, Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş.’nin lisanslı ticari markasıdır.*DHMİ Ekim 2018 verilerine göre

Kaç yılında kuruldu?
2008
Kaç kişi çalışıyor?
160+
Kaç bilet satıldı?
14M+
Kaç kullanıcısı var?
15M+

Uçak Bileti

Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesi Enuygun.com ile sadece birkaç saniye içinde, dilediğiniz yere en uygun ve en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.

Denemek için tıklayın

Uçak Bileti by Enuygun

Uçak Bileti by Enuygun uygulaması ile yüzlerce havayolunun binlerce uçuşunu cebinize taşıyabilir, dilediğiniz an size en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Otel

Enuygun ile 400.000’den fazla otelin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırarak beklentilerinize en uygun oteli bulup rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Denemek için tıklayın

Kredi

Enuygun’da, bireysel nakit ihtiyaçlarınız için kredileri karşılaştırıp başvurabilir ya da pek çok bankanın kredi kartlarından ihtiyacınıza en uygununu seçebilirsiniz. Denemek için tıklayın

Sigorta

Enuygun Sigorta Acenteliği ile kasko, zorunlu trafik sigortası, seyahat sigortası, sağlık sigortası, DASK ve konut sigortası yaptırabilirsiniz.

Denemek için tıklayın

İnternet

Enuygun, ADSL ve Fiber İnternet bağlantı tarifelerini de karşılaştırmanıza ve seçtiğiniz tarifeyi satın almanıza olanak tanır.

Denemek için tıklayın

Mevduat

Enuygun mevduat servisi ile farklı bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilir ve en kazançlı oranı kolayca bularak seçebilirsiniz.

Denemek için tıklayın

GSM

Enuygun, güncel GSM tarifelerini sizin için karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza en uygun tarifeyi bulmanıza yardımcı olur.

Denemek için tıklayın

Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, "Enuygun Seyahat" adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A Sınıfı Seyahat Acentesidir.

x