ImacLaptopTabletPhone

Enuygun: Türkiye’nin Seyahat Sitesi!

Biz, teknolojik gelişmelerin öncüsü olan, dijital düşünen ve bunu kullanıcılarımıza mükemmel deneyimi sunmak için kullanan, genç ve dinamik bir şirketiz. Her ay en uygun seçeneklerle buluşturduğumuz 17 milyonun üzerinde kullanıcımızla, Türkiye’de seyahat sektörünün online dönüşümüne yön veriyoruz. Dünyada da global markamız Wingie ile 5 dilde hizmet sunuyoruz. Uçak bileti, otel, otobüs bileti, araç kiralama, kredi ve sigorta, sunduğumuz hizmetlerin sadece bazıları. Amacımız, tüm insanların seyahat ihtiyaçlarını en kolay ve hesaplı bir şekilde uygulamaya geçirmelerini sağlamak. Enuygun, Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş.’nin lisanslı ticari markasıdır.

Kaç yılında kuruldu?
2008
Kaç kişi çalışıyor?
180 + çalışan
Kaç bilet satıldı?
Son 3 yılda 15M+ bilet satışı
Kaç kullanıcısı var?
6M+ uygulama indirme
Bizi LinkedIn de takip edin.

Uçak Bileti

Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesi Enuygun.com ile sadece birkaç saniye içinde, dilediğiniz yere en uygun ve en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.

Denemek için tıklayın

Otobüs Bileti

Gitmek istediğiniz her yere yüzlerce otobüs firmasının biletlerini karşılaştırabilir, size en uygun otobüs biletini kolayca ve güvenle alabilirsiniz.

Otel

Enuygun ile 400.000’den fazla otelin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırarak beklentilerinize en uygun oteli bulup rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Denemek için tıklayın

Kredi

Enuygun’da, bireysel nakit ihtiyaçlarınız için kredileri karşılaştırıp başvurabilir ya da pek çok bankanın kredi kartlarından ihtiyacınıza en uygununu seçebilirsiniz. Denemek için tıklayın

Sigorta

Enuygun Sigorta Acenteliği ile kasko, zorunlu trafik sigortası, seyahat sigortası, sağlık sigortası, DASK ve konut sigortası yaptırabilirsiniz.

Denemek için tıklayın

İnternet

Enuygun, ADSL ve Fiber İnternet bağlantı tarifelerini de karşılaştırmanıza ve seçtiğiniz tarifeyi satın almanıza olanak tanır.

Denemek için tıklayın

Mevduat

Enuygun mevduat servisi ile farklı bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilir ve en kazançlı oranı kolayca bularak seçebilirsiniz.

Denemek için tıklayın

GSM

Enuygun, güncel GSM tarifelerini sizin için karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza en uygun tarifeyi bulmanıza yardımcı olur.

Denemek için tıklayın

Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, "Enuygun Seyahat" adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A Sınıfı Seyahat Acentesidir.