Ucuz THY Uçak Bileti

 

THY Hakkında

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı ya da kısaca THY, Türkiye'nin ulusal havayolu şirketi yani bayrak taşıyıcısıdır. Milli savunma bakanlığına bağlı ‘Hava Yolları Devlet İşletmesi’ olarak 1933 yılında kurulmuştur. Merkezi Atatürk Havalimanı’ndadır.

THY bir Star Alliance (SA) üyesidir. THY Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Havayolu şirketi seçilmiştir. Aynı zamanda 2009 yılı verilerine göre de Avrupa genelinde 7. Büyük, Bayrak taşıyıcı havayollarında ise 4. Büyük şirketidir.

THY uçak bilet fiyatlarını indirken yurtiçi ve yurtdışı uçuş seferlerini sürekli arttırmaktadır. 2003 yılında 104 olan uçulan nokta sayısını bugün 119 dış, 37 iç hat olmak üzere 156'ya çıkarmıştır.

2006 yılında 24 dış hat noktasını bir yıl içerisinde hizmete açan THY, 2009 yılında, 10 yeni dış hattı uçuş portföyüne katmıştır. Enuygun.com uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için THY uçak biletlerinizi satın alabilir, rezervasyon yaptırabilir, uçuş tarifesini inceleyebilir, kalkış-varış bilgilerini okuyabilirsiniz. 

THY İç Hatlar

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere yurt içinde pek çok il arasında THY iç hat seferleri bulunmaktadır. Bütçenize en uygun THY iç hat uçuş biletini rezerve edebilir ya da satın alabilirsiniz.

THY Dış Hatlar

THY dış hat seferleri ve uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar uzanmaktadır. Dünya genelinde pek çok destinasyona THY konforu, kalitesi ve güvencesiyle uçabilirsiniz. Bütçenize en uygun THY dış hat uçuş biletini rezerve edebilir ya da satın alabilirsiniz.

THY Uçuş Bilgisi

Fiyat:
2.5
Kalkış Saati:
2.5
Hizmet Kalitesi:
3.0

Yorumlar

 1. İsimsiz Kullanıcı   15/01/17

  aydin sakarya bilet fiyati ne kadar acaba

 2. İsimsiz Kullanıcı   27/12/16

  çok iyi

 3. İsimsiz Kullanıcı   10/12/16

  edremit kocaseyit-ankara direkt uçuşların tekrar açılmasını istiyoruz.

 4. İsimsiz Kullanıcı   05/12/16

  Bu kahramanmaraşın kaderimi bir günü yolda öldürmek insaf bir sabah bir aksam uçağıda maraşta olsa birazda biz sevinsek antepten ist günlük 15 sefer uçuş var

 5. İsimsiz Kullanıcı   14/11/16

  Bilet fiyatları çok pahalı vergiler çok alınıyor,ayrıca iç hatlardaki ikram uygulamaları hoş değil kulaklık bile verilmiyor,bundan 10 yıl önce küçük çantalarda çorap,kulak tıkayıcı ve ayakkabı çekeceği verirlerdi şimdi en azından eskisi gibi iç hatlarda ikramlar daha özenli olsa ve kulaklık dağıtsalar iyi olacak dış hatlarda da ikramlar fena değil ama BİLET ÜCRETLERİNİ BİR DAHA GÖZDEN GEÇİRMELERİ GEREKİYOR ...

 6. Murat   14/10/16

  Türkiye'nin ve dünyanın en iyi havayolu firmalarından biri. Eğer biletler çok pahalı değilse Türk Hava Yolları'nı tercih ediyoruz.

 7. Zeki   13/09/16

  10.09 Cumartesi Dűsseldorf / Ankara uçuşta İstanbul aktarma kısmında saat 13:00 kalkan Ankara uçağına yetişme imkani bulamadik. Ve saat 16:00 daki ucağa ancak binebindik. Ankardan sonraki rezervasyonlarımız otel ve araba konusunda çok sıkıntılar yaşamamıza sebebiyet verilmiştir. Yolcular: Zeki Celik / Yunus Celik Flug Nr Tk 1530 2150 Vorgsr: TN3BXL

 8. Ali Paşalı   12/09/16

  THY'nin fiyatı son derece absurd. Gerçek dışı. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı uçuşlarında diğer tüm havayollarından pahalı olmasının nedenlerini 2011-2014 yılları sorguladığımda mantıklı geliyordu. Ancak şu an birçok havayolları hem kalkış saatinde hem de yemeklerde THY'nin üzerinde diyebilirim. Ülkemizin havayolları olduğu için seviyoruz ama maalesef kalitesini epey düşürdü.

 9. Nihan E.   01/09/16

  Güvenle ve keyifle uçtuğum birkaç havayolundan birisi THY :) Koltuk genisligi, yemekler ve hizmet sahane, kalkis iniste de son zamanlarda sıkıntı yasadigimi pek hatırlamıyorum.. Bavul kaybi hic yasamadim. Fiyatlar yuksek karsilastirinca dogruya dogru

Havayolunu değerlendir
Fiyat:
Kalkış Saati:
Hizmet Kalitesi:
0/1500
x