Mevduat Faizi Hesaplama

En Çok Getiren Mevduatı Hemen Bulun

Mevduat faizi hesaplama için neden Enuygun.com'u kullanmalıyım?

1. Enuygun.com'da sizlere en iyi mevduat faizi veren bankayı bulabilmek için 10'a yakın bankanın mevduat ürünlerini karşılaştırır.
2. Bankaların faiz oranları verilerini anlık olarak bankalardan alıyoruz.
3. Belirttiğiniz miktardaki birikiminize alacağınız faizi, kar oranlarına göre sıralayabilir, istediklerinizi seçerek karşılaştırabilirsiniz.
4. Online olarak başvuru yaparak, bir iki tıkla dakikalar içinde mevduat hesabı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.
5. Enuygun.com sizlere en yüksek faiz oranı garantisi sunuyor.
6. Türkiye'deki hemen hemen tüm bankaların mevduat ürünlerini listeliyoruz.
7. Enuygun.com size yeni çıkan sigorta kampanyaları ile ilgili bilgilendirmeler gönderir.
8. Enuygun.com yeni çıkan mevduat kampanyaları ile ilgili size bilgilendirmeler gönderir.
9. Sistem üzerinden yapacağınız tüm işlemler dünyanın önde gelen güvenlik sertifikası şirketi Digicert koruması altındadır.

Enuygun.com'da hangi bankaların mevduat ürünlerini bulabilirim?

Enuygun.com üzerinden mevduat karşılaştırması yaptığınızda çalışmak isteyebileceğiniz tüm bankaların faiz oranlarını ve belirttiğiniz vadedeki kazançlarınızı görebilirsiniz. Özellikle ING Bank, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Finansbank, Garanti BBVA, İş Bankası ve Hsbc gibi birikimlerinize yüksek kazançlar sunan bankaların faiz getirilerini bulabilirsiniz. Bu bankalara ait vadeli mevduat ve e-mevduat hesaplarının getirileri hakkında detay sayfalarına bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Mevduat hesaplama sayfasında gösterilen getiriler brüt değil Net kazanç miktarlarıdır.

Mevduat hesabı başvuru işlemi nasıl ilerler?

En uygun mevduat kazancı hesaplama formunda mevduat hesabı için kullanmak istediğiniz tutarı, mevduatınızın süresini ( gün, ay, yıl olarak ) girdikten sonra en uygununu bul butonuna tıklayarak listeleme sayfasına geçebilirsiniz. Listeden istediğiniz mevduat hesaplarının detaylarına ulaşabilir, sizin için en kazançlı olanına başvuru yapabilirsiniz. Detay sayfalarında ayrıca vadenin gün bazında süresine göre faiz oranlarının listelendiği bir tabloyu da inceleyebilir ve dilediğiniz takdirde, vade tercihinizi değiştirebilirsiniz. Başvuru yapmak istediğiniz takdirde, başka hiçbir işlem yapmadan hesabınızın açılması için gereken formu dolduracağınız ekrana geçersiniz. Buradaki forma, bankaların istediği kişisel bilgilerinizi girerek formu gönderdiğinizde, başvuru işleminiz tamamlanmış olur. Enuygun.com avantajlı faiz oranları ile turuncu hesap mevduat sahibi olmanızı öneriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun.com’da sizlere en uygun mevduat faizini sunabilmek için ondan fazla bankanın mevduat ürünlerini karşılaştırıyoruz. Bankaların mevduat faizi oranlarını en güncel şekilde sizlere sunmak için bankalardan anlık veri alıyoruz. Belirttiğiniz miktardaki birikiminize alacağınız faizi, kar oranlarına göre sıralayarak görebilirsiniz.
Size uygun olan mevduat faizine bankaya gitmekle uğraşmadan online olarak kolayca başvurabilirsiniz. Bankaların Enuygun.com’a özel faiz oranlarını değerlendirebilirsiniz.
Enuygun.com’da mevduat hesaplaması yaptığınızda anlık olarak mevduat verisi ve faiz oranları çekilen ING Bank, TEB, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Finansbank, Garanti BBVA, QNB Finansbank, Halkbank, Ziraat Bankası, İş Bankası ve Fibabank gibi bankaların sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz.
Mevduat hesabınızda faiz oranıyla elde ettiğiniz kazançtan kesilen vergi, mevduat vergisi olarak adlandırılır. Bankanızla anlaşmalı olduğunuz faiz oranı ile kazandığınız miktardan stopaj oranı kadar kesinti yapılır. Bu kesinti faiz oranıyla elde ettiğiniz gelire yapıldığı için ana paranızdan azalma olmaz. Güncel mevduat stopaj oranları; bir yıldan daha fazla vadeli hesaplar için %0, bir yıla kadar vadeli hesaplar için %3, vadesiz ya da ihbarlı ve 6 aya kadar vadeli hesaplar için %5’tir.
x