Uçak Bileti, Ucuz Uçak Biletleri

Enuygun Seyahat, Belge No: 7153

Ucuz uçak bileti bulmak için neden Enuygun’u kullanmalıyım?

Neden Enuygun.com'a üye olmalıyım?

Enuygun.com'a üye olduğunuzda, yolcu bilgilerinizi kaydederek işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve geçmiş uçuş bilgilerinizi saklayabilirsiniz. PNR koduna gerek kalmadan tüm rezervasyonlarınıza kolayca ulaşabilir, üyelerimize özel kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Son eklenen seyahat yazıları

Yurt içi popüler uçuş noktaları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Türkiye’nin seyahat sitesi Enuygun, aradığınız destinasyona göre yüzlerce havayolunun tüm uçuşlarını karşılaştırır ve en uygun fiyatlılar başta olmak üzere listeler. Gitmek istediğiniz destinasyon ve planladığınız seyahat tarihindeki en uygun uçuşları listelediği gibi Fiyat Grafiği ile yakın tarihler için günlük tahmini fiyatları da sunar. Böylece en uygun fiyatlı uçuşun olduğu tarihi görebilir ve eğer esnek seyahat planlarınız varsa daha uygun fiyatlı uçak biletinizi alabilirsiniz.

Enuygun, işlemlerimin güvenliğini nasıl sağlıyor?

Enuygun’da yapacağınız tüm işlemler, SSL sertifikası ile güvence altına alınır. Uçak bileti satın alırken girdiğiniz bilgiler ve üyelik hesabınıza kaydettiğiniz banka, kredi kartı bilgileri PCI DSS standartlarına uygun kurumlar aracılığıyla korunur. Enuygun, uçak biletinizi satın alma işlemlerinizde 3D Security güvencesi de sunar. Enuygun üzerinden tüm uçak biletlerinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Enuygun’da aradığım tüm havayolları ve tüm uçuşları bulabilir miyim?

Enuygun’da yaptığınız uçak bileti aramalarında, gitmek istediğiniz destinasyon için, havayolları tarafından düzenlenmiş direkt veya aktarmalı uçuşları bulabilirsiniz. Ayrıca Akıllı Aktarma özelliğimiz sayesinde, var olan rotalardan daha ucuz ya da daha kısa süreli uçuşlarla oluşturduğumuz Akıllı Aktarmalı uçuşları da görebilirsiniz.

En ucuz uçak bileti için Fiyat Alarmı oluşturabilir miyim?

Gitmek istediğiniz yere seçtiğiniz tarihte en ucuz bileti satın almak için Fiyat Alarmı oluşturabilirsiniz. Gitmek istediğiniz destinasyonu ve uçuş tarihinizi girdikten sonra uçuşların listelendiği sayfanın sol menüsünde yer alan “Fiyat Alarmı Oluştur” seçeneğine tıklayıp bu uçuştaki fiyat değişimlerinden haberdar olabilirsiniz. Mobil uygulamamızı indirip bildirimlerinizi açarak en ucuz uçak biletini daha hızlı satın alabilirsiniz.

Enuygun’da uçak bileti nasıl satın alabilirim?

Enuygun’dan uçak bileti satın almak için web sitemizi kullanabilir veya mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri ve tarihi girdikten sonra yüzlerce havayolunun uçuşlarını karşılaştırabilir, size en uygun uçuşu seçip güvenle ve hızla satın alabilirsiniz. Enuygun’a üyelik oluşturarak yolcu ve ödeme bilgilerinizi kaydederseniz uçak biletinizi saniyeler içinde satın alabilirsiniz.

Para birimi