En uygun cep telefonu tarifeleri

Aşağıdaki formu kullanarak size uygun operatör tarifelerini arayın, karşılaştırın, ayrıntılı bilgi alın!

1
Kullanımınızı seçin Lütfen aylık kullanımınızı belirleyin.
dk / ay
Konuşma
Data Kullanımı
adet / ay
Mesaj Gönderimi
2
Telefon tercihiniz Lütfen tarifeyle birlikte almak istediğiniz telefon modelini seçin.
Telefon

 

3
Tarifeleri arayın Size en uygun tarifeyi seçin!

Tarife seçmek için neden Enuygun.com'u kullanmalıyım?

1. Türkiye’nin en kapsamlı GSM tarife karşılaştırma platformu Enuygun.com ihtiyaçlarınıza en uygun GSM tarifesini bulmanız için yüzlerce farklı tarifeyi karşılaştırır.
2. Enuygun.com’da seçebileceğiniz pek çok GSM paketi ve bu paketlerin hangi tarifelerle birlikte kullanılabileceğine dair bilgileri bulabilirsiniz.
3. GSM operatörlerinden telefon almak isteyenler için farklı cep telefonu seçeneklerini, hangi operatörde, hangi tarifeyle ne kadar fiyata karşılaştırmalı olarak sunar.
4. Tüm tarife kullanım detayları, tarife aşım ücretleri ve hangi tarife ile birlikte hangi paketlerden faydalanabileceğinizi tek bir ekranda görebilirsiniz.
5. Öğrenci tarifeleri, kurumsal tarifeler, kamu tarifeleri, engelli tarifeleri gibi çok sayıda tarife seçeneğini ve bu tarifelerden faydalanma şartlarını tek bir platformda bulabilirsiniz.
6. Tarife aşım ücretleri de yazdığından dolayı faturada sürprizle karşılaşmazsınız.
7. Uygun tarife arayışınızı 3 kolay adımda online olarak gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan konuşma + sms + internet miktarını girip karşılaştırıp, size uygun tarife ya da tarife paket birleşiminin detaylarını inceleyin.

Uygun tarife diye bir şey var mı?

Evet var ve Enuygun.com olarak biz sizin en uygun tarifeyi ve paketi bulmanıza yardımcı oluyoruz. Cep telefonu kullanma alışkanlıkları elbette kişiden kişiye göre çeşitli farklılıklar gösterir. Bu nedenle cep telefonunu genellikle mesajlaşmak için kullananlar ile akıllı telefonlar aracılığıyla sosyal medyayı kullananların ihtiyaçları ya da telefonu sadece “Alo” demek için kullananların ihtiyacı olan tarife ve paketler birbiriyle aynı değil. Bireysel ve kurumsal tarifeler, faturalı ve faturasız hatlar, taahhütlü ve taahhütsüz tarifeler, öğrenci tarifeleri, kamu tarifeleri gibi yüzlerce tarife ve paketi karşılaştırmanızı sağlayan Enuygun.com’un GSM sayfası sizin tasarruf etmeniz için çalışıyor.

Türk Telekom her yöne, Vodafone her yöne ve Turkcell her yöne gibi en çok tercih edilen tarifeleri de bulabileceğiniz bu serviste tüm tarifelerin kullanım ve paket aşım ücretlerini de bulabilirsiniz. Tarifenize ek olarak internet paketi, sms paketi ve konuşma paketleri almak isterseniz veya cep telefonunu bir GSM operatöründen almak isterseniz de taahhütlü ve taahhütsüz satılan 87 telefon modeliyle bu sayfalar size yardımcı oluyor. GSM tarifeleri karşılaştırarak alışkanlıklarınıza göre, uygun fiyatlı ve tasarruf edebileceğiniz bir tarife seçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun.com üzerinden faturalı veya faturasız ödeme seçeneği ile istediğiniz dakika, sms, data miktarını ve eklemek isteyeceğiniz akıllı cihazı seçerek gsm hatları için karşılaştırma yapabilirsiniz.
Enuygun.com gsm operatörlerinin hat ve paket verilerini güncel olarak size sunar ve bu veriler içerisinden karşılaştırma yapıp en uygun tarifeyi bulmanızı sağlar.
Enuygun.com üzerinden Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom’a ait tarife ve paketleri karşılaştırabilirsiniz.
Evet, Enuygun.com üzerinden size en uygun olan tarife ve paketi seçerek online başvuru yapabilirsiniz.
x