Uçaklar neden türbülansa girer?
Seyahat Yazıları

Uçaklar neden türbülansa girer?

Uçuş türbülansı hemen herkesin başına gelen durumlardan biri. Uçak yolculuklarında en sık karşılaşılan türbülans olayında birçok yolcu bunun neden olduğunu ve riskli olup olmayacağı konusunda endişeli olabilir. Bu yazımızda türbülans nedir, neden olur, türbülans anında ne yapılır tüm sorulara detaylı yanıtlar bulabilirsin.
Dünyanın en çok turist çeken ülkeleri
Seyahat Yazıları

Dünyanın en çok turist çeken ülkeleri

Dünya genelinde seyahat etmek, herkes için heyecan verici ve ilham verici bir tutku. Yıllık olarak milyonlarca insan farklı ülkeleri keşfetmek ve yeni kültürler deneyimlemek için seyahat ediyor. Dünyanın en popüler turistik yerlerini merak etmek oldukça doğal. Bu yazıda Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) tarafından yayınlanan bir rapora dayanarak dünyanın en çok turist çeken ülkelerini keşfedelim.
İstanbul'da balık tutulacak yerler
Seyahat Yazıları

İstanbul'da balık tutulacak yerler

Eşi benzeri olmayan tarihi yapıları, gezilecek yerleriyle farklı kültürlere sahip milyonlarca kişinin yaşadığı İstanbul, dünyanın en güzel kentlerinden biri İstanbul. Ve eşsiz boğazında balık tutma keyfini de yaşatıyor bizlere. Bu yazıda İstanbul'un en iyi balık tutulacak yerleri seni bekliyor.
Çanakkale'nin en güzel tatil yerleri
Seyahat Yazıları

Çanakkale'nin en güzel tatil yerleri

Çanakkale, tarihi önemi ve bozulmamış doğal güzellikleriyle her köşesinde başka bir büyüleyici manzara sunuyor. Bozcaada ile Gökçeada gibi turistik adaları, Gelibolu ve Assos gibi kültür ve doğa iç içe tatil yerleri ve mavi bayraklı plajlarıyla ilgi gören Çanakkale, deniz ve doğa tutkunları için ideal bir durak. Assos Antik Kenti gibi etkileyici tarihi hazinelerden Çanakkale Savaşı’na adanmış milli parklar ve görkemli anıtlara kadar birçok farklı noktayı Çanakkale’de keşfe çıkabilirsin. Hadi gel Çanakkale’nin en güzel tatil yerlerini keşfedelim.

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN