Ucuz Sun Express Uçak Bileti

 

Sun Express Hakkında

SunExpress, her ikisi de dünyanın en önemli havayolu şirketlerinden olan Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın eşit ortaklığında, 1989 yılında Antalya’da kuruldu. İlk uçuşunu 1990’da yapan şirket, halen faaliyetlerini, güçlü hissedar yapısından gelen Alman ve Türk havacılığının zengin bilgi birikiminden faydalanarak sürdürüyor. Bugün Sun Express, Antalya, İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen merkezli operasyonlarıyla, 486’sı dış hat, 352’si iç hat olmak üzere, haftada toplam 838 tarifeli uçuş gerçekleştiriyor.

Türk Hava Yolları Ortak Uçuşları

SunExpress tüm iç hat uçuşlarıyla İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir merkezli tüm dış hat uçuşlarını, Türk Hava Yolları’yla ortaklaşa gerçekleştiriyor. SunExpress her uçuşunda THY’ye belirli bir kontenjan ayırırken, yolcular THY’ye ayrılan biletleri Enuygun.com uçak bileti modülü üzerinden satın alabiliyor.

SunExpress Bilet

Enuygun uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için uçuş tarifesini görebilir, kalkış-varış bilgilerini okuyabilirsiniz. SunExpress bilet fiyatlarını inceleyerek size en uygun ve en ucuz uçak bileti için rezervasyon yaptırabilir ve uçak bileti satın alabilirsiniz.

Sun Express Uçuş Bilgisi

Fiyat:
5.0
Kalkış Saati:
4.5
Hizmet Kalitesi:
4.5

Yorumlar

  1. İsimsiz Kullanıcı   04/11/16

    İyi

  2. Erkan Bayram   05/10/16

    Antalya İstanbul 20 liraya falan uçtum. Gayette güzeldi. Memnunum tafsiye ederim.

Havayolunu değerlendir
Fiyat:
Kalkış Saati:
Hizmet Kalitesi:
0/1500
x