Viyana Uçak Bileti Ara

* Uçak bileti fiyatları anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Viyana Hakkında

Avusturya'nın başkenti Viyana, sanatla içi içe bir yaşam sürebileceğiniz tarihi bir şehirdir. Burası sokak müzisyenleriyle renklenen, ihtişamlı yapılarıyla gözünüzü şenlendiren ve tadına doyulmaz kahveleriyle tatlanabileceğiniz keyifli bir şehirdir. Küçük ama gezmesi kolay Viyana'da Stephen Katedralı, Schönbrunn Sarayı, Belvedere Sarayı, Hofburg Sarayı gibi çok sayıda saray gezebilirsiniz. Ayrıca Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi ve Graben Caddesi gibi yerler de gezilebilir. Sokak çalgıcılarını dinlerken bir yandan sokak kafelerinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Yazların ılık ve yağışlı, kışların ise soğuk geçtiği Viyana seyahati için en uygun aylar yazın ve bahar aylarıdır. Şehirde ulaşım ağı çok kolaydır. Hatta Vienna card satın alarak hem toplu ulaşıma binebilir hem de müzeleri gezebilirsiniz.

Havalimanı kent merkezine 20 km uzaklıktadır. Otobüs, tren ya da hafif raylı sistemle ulaşım sağlanır.

Tatlı ve ekmek çeşitleri konusunda alternatif seçenekler sunan Viyana'da hamur işlerine düşkünler için de güzel lezzetler bulunur.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Viyana uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Viyana varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Viyana uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Viyana uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Viyana uçuşları Danubepier Hov Havalimanı, Vienna Intl. Havalimanı, Wien Hauptbahnhof Havalimanı, Wien Westbahnhof Havalimanı'na düzenleniyor.

Viyana yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Viyana 2 saat 20 dakika, Ankara-Viyana 2 saat, Antalya-Viyana 2 saat, Bodrum-Viyana 1 saat 50 dakika, Gaziantep-Viyana 2 saat 30 dakika, İstanbul-Viyana 1 saat 30 dakika, İzmir-Viyana 1 saat 40 dakika, Trabzon-Viyana 2 saat 30 dakika sürüyor.

Hangi hava yolları direkt Viyana uçuşu düzenliyor?

AnadoluJet İstanbul, Pegasus İstanbul, Ankara, Türk Hava Yolları İstanbul şehirlerinden direkt Viyana uçuşları düzenliyor.

Viyana Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cmt
13ºC
27ºC
Cmt
Paz
12ºC
25ºC
Paz
Pzt
17ºC
26ºC
Pzt
Sal
15ºC
25ºC
Sal
Çar
14ºC
24ºC
Çar
Uçuş Süreleri
Haritada Görüntüle

Yakınındaki Şehirler

Viyana Alternatif Ulaşım
Para birimi