İptal/İade İşlemleri
İptal ve İade iade işlemlerinizi PNR sorgulaması yaparak hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca pandemi süresince sefer iptali yapılmış ya da açığa alınmış biletinizin iadesini de buradan talep edebilirsiniz. İadeniz için vakit kaybetmeyin, hemen buradan iade işlemlerini başlatın.
İptal/İade koşulları nelerdir?
Enuygun.com’dan almış olduğunuz biletlerin İptal / İade işlemlerinde, işlem yaptığınız havayolu şirketlerinin iptal ve iade kuralları geçerlidir. Bu kurallar havayolu şirketlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
İade işleminiz başlatıldığında, biletleme esnasında ödemiş olduğunuz hizmet bedeli iade edilmeyecek olup, iade işlemlerinde ayrıca bir hizmet bedeli alınmayacaktır.
İadesi mümkün olan veya ilgili havayolu tarafından iadesine karar verilen biletin bedel iadesi, bileti satın alırken kullanılan ödeme yöntemine uygun olarak yapılır. İadelerin ilgili banka veya kredi kartına yansıtılma süresi bankalara ve kart programlarına göre farklılık gösterebilir. Bu konuda bankalardan bilgi alınabilir.
İptal / İade işlemlerinde size bilgilendirme e-postası gönderilir.
İptal / İade talebinin rezervasyondaki tüm yolcular için geçerli olacağını unutmayın.
Enuygun.com’dan almış olduğunuz biletlerin iptal / iade işlemlerinde, işlem yaptığınız otobüs firmalarının iptal ve iade kuralları geçerlidir. Bu kurallar, firmalara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
İadesi mümkün olan biletin ücret iadesi, bileti satın alırken kullanılan ödeme yöntemine uygun olarak yapılır.
İadelerin ilgili banka veya kredi kartına yansıtılma süresi bankalara ve kart programlarına göre farklılık gösterebilir. Bu konuda bankalardan bilgi alınabilir.
Biletlerinizin iptal edilirken herhangi bir ücret kesintisi yapılmaz.