Türk Hava Yolları Strazburg seferleri başladı

tugbahacibayramoglu

Türk Hava Yolları, Fransa’nın önemli tarihi ve turistik şehirlerinden Strazburg’a direkt seferlere başladı. Haftada 4 gün yapılacak uçuşların biletleri, gidiş dönüş her şey dahil 179 dolardan satışa çıktı.

İçindekiler

UNESCO dünya mirası listesinde

Fransa’nın Almanya ve İsviçre sınırındaki tarihi şehri Strazburg aynı zamanda Avrupa Parlamentosu, Avrupa Konseyi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne de ev sahipliği yapıyor. Ortaçağ’dan kalma çok sayıda yapının yer aldığı bu şehir aynı zamanda UNESCO tarafından da Dünya Mirası Listesi'ne alınmış.

Alsas bölgesinin başkenti

Şirin turistik köy ve kasabalarıyla ünlü Alsas bölgesinin de başkenti olan Strazburg’da gezilecek çok sayıda yer var. Kışın çok sayıda Noel pazarının yer aldığı Strazburg, şirin yapılarıyla ünlü Colmar’a da 70 km uzaklıkta.

Uçak Bileti

Uçuşlar haftanın 4 günü

Üniversitesi de ünlü olan Strazburg’a gurme turları da düzenleniyor. Türk Hava Yolları’nın seferleri haftanın 4 günü Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yapılacak. Biletler gidiş dönüş her şey dahil 179 dolardan satışa çıktı.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1288 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN