Havayolları yeni yıla birbirinden cazip kampanyalarla girdi. Özellikle de uzak rotalara gitmek isteyenler için şahane fırsatlar var. Üstelik de birçoğunda biletini şimdi alırsan, yaz sonuna kadar kampanyalı uçabiliyorsun. Hadi gel, fırsatlara birlikte göz atalım.

İçindekiler

Singapore Airlines’tan biletini şimdi al yıl boyu avantajlı uç!

Uzak rotalara gitmek istiyorsan, Singapore Airlines’tan biletini şimdi alıp yıl boyunca indirimli fiyatlarla seyahat edebilirsin. Bangkok, Phuket, Kuala Lumpur, Bali, Singapur, Hong Kong, Sidney, Aukland gibi Uzakdoğu’nun gözde rotalarına gitmek için harika bir fırsat. Ayrıntılar için tıkla…

140 dolardan başlayan fiyatlarla Kiev’i keşfet!

Kışın uygun fiyatlarla kayak tatili yapıp, baharda da yeni yerler keşfetmek için pasaportsuz gidebileceğin bir yer arıyorsan, Kiev’e ne dersin? Ukrayna Havayolları, İstanbul-Kiev uçuşlarına özel bir kampanya yaptı. Hadi gel, gidiş dönüş 140 dolardan başlayan fiyatlarla Kiev’i sen de keşfet. Ayrıntılar için tıkla….

Uçak Bileti

Oman Air ile yaz sonuna kadar indirimli uç

Ortadoğu ve Uzakdoğu’ya ilkbahar ve yaz ayları için uygun fiyatlı uçak bileti arayanlar, Oman Air kampanyasını kaçırmayın. Yaz boyunca gidiş dönüş 560 dolardan başlayan fiyatlarla bilet satın almak için acele et.

Gulf Air ile kışın yaz tatili keyfi

Kışın yaz tatili keyfi yaşamak için, sıcak iklimlere doğru Gulf Air ayrıcalığıyla uygun fiyatlarla yolculuk yapmak ister misin? Bahreyn ve Umman’ın ulusal havayolu şirketi Gulf Air ile İstanbul’dan, Ortadoğu ve Uzakdoğu’ya, gidiş dönüş her şey dahil 345 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsin. Ayrıntılar için tıkla...


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1482 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar