Türk Hava Yolları Bali uçuşlarına başladı

tugbahacibayramoglu

Türk Hava Yolları, Endonezya’nın dünyaca ünlü turistik adası Bali’ye direkt uçuşlara başladı. Haftada 7 sefer yapılacak uçuşlar, filoya yeni katılan Boeing 787-9 Dreamliner uçağı ile yapılacak.

İçindekiler

Yılın her mevsimi gidilebilir

Balayı çiftlerinin, sörf severlerin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin özellikle tercih ettiği yerlerin başında gelen Bali’ye yılın her mevsimi gidilebilir. Ancak Ekim ve Mart arası daha çok yağış aldığından, Nisan’dan Ekim ayına kadarki dönemde gitmek daha doğru olacaktır. Yalnız yazın Temmuz ve Ağustos aylarında turist yoğunluğundan dolayı fiyatların daha yüksek olacağını hatırlamak isteriz. Yazın yağmur yağsa bile kısa süreli olacaktır.

balideniz

Uçak Bileti

Açılışa özel fiyatlar

Palmiye ağaçlarının gölgesinde turkuaz rengi bir deniz ve beyaz kumsallara İstanbul’dan direkt uçuşla ulaşmak büyük avantaj. Bali’de muhteşem denizine girmeden, egzotik meyvelerinden tatmadan, sörf yapmadan, tapınaklarını ziyaret etmeden, pirinç tarlaları ve yanardağını görmeden dönmeyin. Türk Hava Yolları’nın açılışa özel uçuşların biletleri 748 dolardan satışa çıktı.

balitapınak


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1288 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN