Adrasan Kybele Hotel

Kumluca, Antalya -Haritada Göster
Genel

Adrasan’ın doğa güzellikleri ve temiz havası eşliğinde keyifli bir tatil sunan Adrasan Kybele Hotel, zeytin ve meyve ağaçları arasında yer alan taş bir konakta hizmet veriyor. Her odasından Olimpos Dağı, Musa Dağı ve Adrasan Koyu’nun muhteşem manzaralarını sunan otelin odaları da son derede şık bir şekilde dekore edilmiş.

Geniş bir bahçesi bulunan butik otelde zeytin ağaçları altında konuklara hizmet veren restoranda yörede yetiştirilen organik ürünlerle hazırlanan açık büfe köy kahvaltıları ve Akdeniz lezzetleri servis ediliyor. Deniz manzaralı bir güneşlenme terasına ve kafesine de sahip olan tesiste gün boyunca sıcak-soğuk içecekler, hafif atıştırmalıklar, diyet ve glutensiz yiyecekler de bulabilirsiniz.

Açık yüzme havuzu ve 6 yaş altı çocuk havuzu da bulunan tesiste bölgesel servisten ve havaalanı gidiş dönüş servisini de kullanabilirsiniz. 2 km uzunluğundaki kumsala sadece 5 dakika uzaklıkta olan otelden Likya Yolu doğa yürüyüşlerine çıkabilir, Ceneviz koylarına tekne gezilerine katılabilir; Karides, Holger ve Yarasa mağaralarında dalış yapabilir ya da dağ bisikleti kiralayarak bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz. Olympos Antik Kenti’ne de doğa yürüyüşleri düzenleyen Adrasan Kybele Hotel’den Olimpos merkezi 10 km, Kumluca 25 km ve Antalya Havalimanı ise 95 km uzaklıkta bulunuyor.

 

Deniz Caddesi Kumluca, Antalya
Yakınındaki Oteller
Otele Yakın Aktiviteler
x