Ayvalık Otelleri Ara

En uygun Ayvalık otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ayvalık otellerini listele.

Ayvalık Balayı Otelleri

Ayvalık Hakkında

Tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile Ege Bölgesi’nin popüler tatil merkezi Ayvalık, Balıkesir’in en sevilen ilçelerinden biri. Taş evleri, renkli sokakları, pırıl pırıl denizi ve lezzetli mutfağı ile dikkat çeken ilçede her bütçeye uygun konaklama seçenekleri bulunuyor. Havuzlu, özel plajlı, SPA konseptli, her şey dahil sistemli gibi seçeneklerle tatilinizin konaklamasını size özel hale getirebiliyorsunuz.

Ayvalık’a ülkenin pek çok şehrinden otobüs ile ulaşım mümkün. Balıkesir Koca Seyit Havaalanı’na yaklaşık 40 km uzakta bulunan ilçeye Bandırma üzerinden deniz yoluyla da ulaşabilirsiniz. Havaalanından otelinize ulaşmak için transfer sistemini kullanabilirsiniz. İlçe içinde ulaşımı dolmuş ve otobüslerle sağlayabileceğiniz gibi bisiklet kiralamak da tercih edilen yollardan biri. Ayrıca Cunda ve Alibey Adası’na Ayvalık merkezden deniz yoluyla seyahat edebilirsiniz.

Ayvalık’ta tarihi bir tur atmak için Ayazma Kilisesi, Taşlı Manastır, Saatli Camii ve Rahmi Koç Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. İlçenin en sevilen noktalarından biri olan Cunda Adası’nda yöreye özgü yiyecekleri tadabilir, Şeytan Sofrası’nda eşsiz gün batımını izleyebilirsiniz.

Yerli ve yabancı turistlerin çok sevdiği Ayvalık’ta oda-kahvaltı, yarım ya da tam pansiyon gibi seçeneklerden biri tercih ederek butik otellerde kalabileceğiniz gibi, çocuklarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz aile temalı otelleri de seçebilirsiniz.

Ayvalık Galeri

Ayvalık Semtleri

Ayvalık Seyahat Yazıları

x