Serik Otelleri Ara

En uygun Serik otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Serik otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Serik Hakkında

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’ya bağlı ilçe Serik, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret ediliyor. Hem merkezi konumu hem de tarihi ve doğal güzellikleri ile bilinen ilçede ağırlıklı olarak 5 yıldızlı, lüks oteller ve tatil köyleri bulunuyor.

Serik’e ulaşım için Antalya Havalimanı’nı veya Antalya Otobüs Terminali’ni kullanabilirsiniz. Antalya’dan Serik Otogar’a direkt giden araçlar bulunduğu gibi, havalimanından transfer hizmeti de alabilirsiniz. Serik içinde ve yakın çevresine ulaşım sağlamak için minibüs ve otobüsleri kullanabilirsiniz.

Siliyon Antik Kenti, Aspendos Antik Tiyatrosu ve Su Kemerleri ilçenin en popüler tarihi gezi alanlarından. Doğal güzellikleri görmek isterseniz Uçansu Şelalesi ve Köprülü Kanyon Milli Parkı’nı ziyaret edebilirsiniz. Köprülü Kanyon’da rafting yapabilir, Belek sahil şeridinde su sporları ile uğraşabilirsiniz.

Serik'te her bütçeye uygun Antalya otelleri yer alıyor. Serik’te çocuklu ailelere uygun, aquparklı, özel plajlı, her şey dâhil sistemli oteller ve tatil köyleri çok sayıda bulunmakta. Ayrıca daha sakin ve sade tatil isteyenler için havuzlu apart oteller de mevcut.

Serik Galeri

Serik Semtleri