Didim Otelleri Ara

En uygun Didim otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Didim otellerini listele.

Didim Hakkında

Aydın’da bulunan Didim; upuzun plajları, tertemiz denizi ve oksijeni bol havasıyla İngilizler başta olmak yabancı ve yerli turistleri ağırlıyor. Antik dönemlerden tarihi kalıntıları ve mavi bayraklı plajları olan Didim’de her şey dahil, ultra her şey dahil, alkolsüz her şey dahil konseptli lüks otellerde konaklayabilirsiniz. Bu resort otellerin ve tatil köylerinin yanı sıra uygun fiyatlı butik ve apart oteller de bulunuyor. Ailece keyifli bir tatil için Didim’de bulunan aile otellerini tercih edebilirsiniz.

Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Didim’de bahar ve kış ayları da oldukça sıcak geçiyor. Tatilinizi ilkbahar ve sonbahar aylarında yapabilir, kışın da Didim’in tadını çıkarabilirsiniz. Didim’e en yakın havalimanı, 70 kilometre uzaklıktaki Milas – Bodrum Havalimanı. Bu havalimanından Didim’e gitmek için Bodrum Otogarı’na gidip Didim otobüslerine binebilirsiniz. Didim’e uçakla gitmek için 130 kilometre mesafede bulunan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nı da tercih edebilirsiniz. Didim’e ulaşmak için İzmir Otogarı’na gidip Didim otobüslerine binebilirsiniz. Didim’e ülkemizin birçok farklı şehrinden otobüs seferleri de düzenleniyor.

Didim tatilinizde Apollon Tapınağı’nı ve Bafra Gölü Tabiat Parkı’nı gezebilirsiniz. Didim’in merkezine 23 kilometre uzaklıkta bulunan Akbük Koyu’na da gidebilirsiniz. Tekne turuna çıkarak Didim’in tüm koylarını keşfedebilirsiniz. Ayrıca Altınkum’da renkli bir gece hayatı var. Zevkinize uygun birçok disko, bar ve pub bulabilirsiniz.

Didim Galeri

Didim Semtleri

x