Kumluca Otelleri Ara

En uygun Kumluca otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kumluca otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kumluca Hakkında

Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist ağırlayan Kumluca, Antalya’nın tarihi önemi ve doğal güzellikleriyle anılan bir ilçesi. Olimpos, Çıralı, Adrasan gibi hem gezgine hem de turistlere hitap eden renkli köylere sahip ilçede ağırlıklı olarak pansiyon ve butik otel bulunmakta. Kumluca'da bulunan oteller diğer Antalya otelleri açısından daha uygun fiyatlı sayılabilir.

Kumluca’ya hem kara hem de hava yoluyla gitmek mümkün. Antalya Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra otobüs, hafif raylı sistem veya HAVAŞ ile Antalya Otogar’dan veya Konyaaltı Plajları’ndan Kumluca minibüslerine binebilirsiniz. Ayrıca otogardan veya havalimanından transfer hizmeti satın alabilirsiniz.

Kumluca, tarihi çağlardan bu yana pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu sebeple bölgede Olimpos Antik Kenti, Gelidonya Feneri, Rhodiapolis Antik Kenti gibi çok sayıda tarihi alan bulunmaktadır. Üç tarafı dağlarla çevrili ilçede doğayla iç içe bir tatil yapmak için Adrasan, Yanartaş, Korsan Koyu ve Suluada’yı ziyaret edebilirsiniz. Trekking, tırmanış, camping, yamaç paraşütü gibi sporlar için bölgede çok ideal alanlar da bulunmakta.

Kumluca’da her şey dahil sistemli, deluxe oteller bulabileceğiniz gibi yarım pansiyon hizmeti veren konaklama seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Ayrıca bungalovlar da denilen “Ağaç Ev” hizmeti özellikle yabancı turistler tarafından çok seviliyor. Bölgede bulunan muhafazakar oteller sayesinde birçok muhafazakar tatil arayışında olan ziyaretçiler için Kumluca en çok tercih edilen yerler arasında.

Kumluca Galeri

Kumluca Semtleri

Önemli Noktalar