İzmir Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Üst
Üst
Lüks
Lüks
Minibüs
Minibüs

İzmir Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:İzmir
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Üst, Lüks, Minibüs
Kiralama Noktaları40
Havalimanı Konumları:Adnan Menderes Havalimanı
Popüler Acenteler:Mgn
İzmir Hakkında

İzmir, tarihte Smyrna olarak bilinen oldukça önemli bir şehir. Ege’nin İncisi olarak adlandırılan İzmir sadece kendi bölgesinin değil Türkiye’nin merkez noktalarından biri. Tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra bir liman kenti olmasıyla hinterlandına hayat verir. Bu yönüyle İzmir daima ilgi çeken bir merkez olmayı başarır. 
4,5 milyon insanın yaşadığı İzmir, Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehri konumunda. Bölgede hakimiyet süren medeniyetlerin hayat verdiği şehirde kültürel ve tarihi manda görülmesi gereken pek çok nokta var. Bu çeşitliliğin modern anlamda kendini hissettirdiği İzmir’de çok yönlü turistik etkinlikler gerçekleşir. Kültür, doğa ve yaz turizmi şehre en az liman kadar hayat verir. 
Aydın, Balıkesir ve Manisa gibi komşuları bulunan İzmir’in en önemli noktaları Çeşme, Alaçatı, Foça, Şirince, Selçuk ve Bergama gibi noktalar. Her karışında doğal ve kültürel bir zenginliği barındıran İzmir’i keşfetmek için her yıl milyonlarca insan şehre akın eder. Bölgeye ulaşımın hem karayolu hem de Adnan Menderes Havalimanı ile yapılması sayesinde turistik etkinlikler çok ciddi seviyeye ulaşır.
İzmir’in her noktasının bir cazibe merkezi olması seyahat severleri heyecanlandırırken Kordon, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Efes Antik Kenti, Şirince Köyü ve Konak Meydanı görülmesi gereken yerlerden sadece birkaçı. İzmir’i karış karış gezmek ve güzellikleri keşfetmek istediğinizde araç kiralama hizmetiyle konforu yakalayabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek ve lüks bir yolculuk yapmak araç kiralamayla mümkün.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular