Antalya Araç Kiralama

Araç Kiralama
Rezervasyon Sorgulama
Rezervasyon İptal

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat
Antalya Hakkında

Türkiye’nin bilinen tatil lokasyonlarından birisi olan Antalya, koyları, doğası, zengin tarihi ve dört mevsim yaşanabilir iklimi ile dünyada cenneti yaşatıyor. Özellikle yazları turist akınına uğrayan kent, şehre gelenleri denize ve güneşe doyuruyor. Bugün Hristiyanlar için önemli bir yere sahip olan Noel Baba, Antalyalı olması ile biliniyor. Bu da kentin insanlık tarihi için önemli bir yere sahip olduğunu gösteriyor. Anadolu coğrafyasındaki en eski yerleşim birimlerinden olan Antalya, yapılan araştırmalar sonucunda 500 bin yıllık tarihe sahip olduğu saptandı.

Antalya, Anadolu’da var olan birçok medeniyete ev sahipliği yaptı, bu durum da kültürünü önemli ölçüde geliştirdi. Şehrin ve ilçelerin her noktasında bu anlamda ize rastlamak mümkün. Dolayısıyla böylesine önemli bir yeri detaylı bir şekilde gezebilmek ve inceleyebilmek için araç kiralama seçeneğini değerlendirmelisiniz.

Antalya’da gezilecek ve görülecek yerlerin sınırı yok. İl merkezi ve ilçelerde adım attığınız yerde tarihi bir ize rastlayabilirsiniz. Bu noktada tarihsel alanlar arasında, Kaleiçi, Yanartaş, Hadrianus Kapısı, Alara Han Kalesi, Theimussa, Tarihi Saat Kulesi, Aya Yorgi Kilisesi, Noel Baba Kilisesi, Olympos Antik Kenti, Side Antik Kenti, Patara Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti, Magydos Antik Kenti, Termessos Antik Kenti, Aspendos Antik Kenti, Perge Antik Kenti, Sillyon Antik Kenti, Myra Antik Kenti, Yivli Minare, Alaeddin Camii gibi alanlar gezilebilir. Plajları arasında ise, Konyaaltı Plajı, Kleopatra Plajı, Kemer Plajı, İncekum Plajı, Kaputaş Plajı, Patara Plajı, Çıralı Plajı, Adrasan Koyu büyük ilgi görüyor.  

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

En iyi fırsatları yakalayın
Farklı firmalara ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz araç kiralama seçeneklerini nasıl sunuyor?
Enuygun, araç kiralama işlemlerimin güvenliğini nasıl sağlıyor?
Enuygun’da hangi marka araçları kiralayabilirim?
Enuygun’da nasıl araç kiralayabilirim?