Yeni Antalya Stadyumu Yakınındaki Oteller

En uygun Yeni Antalya Stadyumu yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Yeni Antalya Stadyumu yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Yeni Antalya Stadyumu Hakkında

2015 yılında hizmete bağışlayan ve 33.000 kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük stadyumlarından biri olan Yeni Antalya Stadyumu, şehrin en büyük ilçesi Muratpaşa'da Meltem Mahallesi'nde dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı ve Akdeniz Üniversitesi’ne kısa bir yürüyüş mesafesinde güzel bir konumda yer alıyor. Stadyumun çevresinde hem iş konaklamaları hem tatil amaçlı geziler için hizmet veren 85'ten fazla kaliteli otel bulmanız mümkün.

Antalya Stadyumu’na kısa yürüyüş mesafesindeki Konyaaltı sahili çevresinde sıralanan butik oteller, aileler veya gruplar için ideal apart oteller, konforlu rezidanslar gibi tesislerin yanı sıra stadyumun yanı başında hizmet veren deniz manzaralı odaları, açık kapalı yüzme havuzları, spa olanakları, tenis kortları, spor sahaları ve özel plajlar gibi zengin olanaklar sunan 5 yıldızlı otellerde de keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Stadyuma sadece 5 dakika yürüyüş mesafesindeki Atatürk Kültür Merkezi, şehrin en büyük parklarından Falez Park ve 5M Migros gibi önemli noktalara otellerden yürüyerek gidebilirsiniz. Nostaljik tramvayla veya toplu taşıma araçlarıyla ise Antalya Müzesi, Kaleiçi, Üç Kapılar ve Cumhuriyet Meydanı gibi turistik yerlere 5-10 dakika içinde otellerden rahatlıkla gitmeniz mümkün. Antalya Havalimanı’na yaklaşık olarak 17 kilometre uzaklıkta yer alan Antalya Stadyumu’nun çevresindeki otellerden 24 saat taksiler, hafif raylı sistem veya bazı otellerin misafirlerine sağladığı transfer servisleri ile kolayca havalimanına geçebilirsiniz.

Yeni Antalya Stadyumu Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 204,50 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.