Kleopatra Plajı Yakınındaki Oteller

En uygun Kleopatra Plajı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kleopatra Plajı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kleopatra Plajı Hakkında

Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan ve uçsuz bucaksız sahili ile ünlü Kleopatra Plajı her yıl binlerce turisti kendisine çekiyor. Adını Mısır Kraliçesi Kleopatra’dan alan plaj, civarındaki otellerin sunduğu hizmeti ile de isminden sıkça söz ettiriyor. Birbirinden farklı konseptlerde hizmet sunan oteller, plajın 1,5 kilometre yarıçapında çeşitli lokasyonlarda yer alıyorlar. Konaklama tesislerinin birçoğu oda hizmetinin yanı sıra Akdeniz ikliminin ve şehrin tadını çıkartmanızı sağlayan aktiviteler ve deniz sporları ile unutulmaz bir tatil keyfi yaşamanızı sağlıyor. Alanya Kalesi manzarasında sabah kahvaltısı yapıp, akşam yemeğinin keyfini çıkartabileceğiniz tesislerde, Akdeniz’in tüm tatları sizler için gurme şefler tarafından hazırlanıyor. Alanya’da bulunan Damlataş Mağarası, Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Kızılkule gezip görülebilecek tarihi ve doğal mekanlar arasında yer alıyor. Alışveriş yapmak isteyen otel misafirleri Alanya ve Manavgat ilçelerinin merkezlerinde bu ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirler.

Kleopatra Plajı çevresinde yer alan otellerin bir kısmı ulaşım için servis hizmeti veriyor. Bunun yanı sıra, otobüs ve firmaların servisleri de ulaşım konusunda kolaylık sağlıyor. Ayrıca 24 saat boyunca dilediğiniz noktaya ulaştıracak taksi imkanı da bulunuyor.

Kleopatra Plajı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 204,50 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.