Antalya Havalimanı Yakınındaki Oteller

En uygun Antalya Havalimanı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Antalya Havalimanı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Antalya Havalimanı Hakkında

Her yıl milyonlarca turiste hizmet veren ve sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en yoğun havalimanlarından biri olan Antalya Havalimanı’nın çevresinde 30'dan fazla konaklama tesisi hizmet veriyor. Havalimanına 3-4 kilometre uzaklıktaki 5 yıldızlı otellerden donanımlı iş otellerine, Lara Plajı’na yakın konumda keyifli bir tatil yapabileceğiniz apart otellerden şık butik otellere kadar bölgede zengin konaklama alternatifleri bulabilirsiniz.

Hem taksiler hem de toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabileceğiniz Antalya Havalimanı otellerinde iş gezileri için son teknolojik olanaklarla donatılmış konferans salonları ve toplantı odalarının yanı sıra yorgunluk atabileceğiniz spa merkezleri, açık-kapalı yüzme havuzları, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan restoranlar gibi imkanlar sağlanıyor.

Oteller servisleri veya 24 saat taksilerle havalimanından 11 kilometre uzaklıktaki Antalya merkezine geçebilir, Lara Plajı ve dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı’nda masmavi Akdeniz sularının tadını çıkarabilirsiniz. Tarihi konakları, şık restoranları ve kafeleriyle çok ilgi gören Kaleiçi, etkileyici Hadrian Kapısı, Antalya Akvaryum, Düden Şelalesi ve Antalya Arkeoloji Müzesi de şehirde en çok ziyaret edilen yerler arasında.  Antalya Havalimanı otellerinden 59 km uzaklıktaki Kemer, 31 km uzaklıktaki golf cenneti Belek, 64 km uzaklıktaki Side ve deniz kenarında sıralanan otelleriyle ünlü 125 km uzaklıktaki Alanya’ya da hem minibüsler hem de taksilerle kolayca ulaşmanız mümkün.

Antalya Havalimanı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 204,50 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.