Antalya Otogarı Yakınındaki Oteller

En uygun Antalya Otogarı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Antalya Otogarı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Antalya Otogarı Hakkında

Ülkemizin turizm başkenti olarak kabul edilen Antalya’ya şehirler arası otobüs hatlarını tercih ederek gelen misafirler, ağırlıklı olarak Kepez ilçesindeki otel seçeneklerini değerlendiriyor. Terminalin konumlandığı bölge ile şehir merkezi arasında yaklaşık olarak 10 km’lik bir sürüş mesafesi bulunuyor. Antalya Şehir Otogarı’na ayak basan misafirler, konaklayacakları tesislere ulaşmak adına ücretsiz servislerle beraber dolmuş, otobüs, taksi ya da tramvay opsiyonlarından birine yöneliyor.  

Yılın her döneminde terminal çevresi, merkez konumu itibarıyla konaklama anlamında butik otellerden 5 yıldızlı otellere dek zengin seçenekler sunuyor. Bütçenize, gezi ya da iş planlamalarınıza en uygun oteli vakit kaybetmeden tercih ederken birçok önemli destinasyonla iç içe olmanın da ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sene boyunca milyonlarca yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Düden Şelalesi, Antalya Hayvanat Bahçesi, Antalya Müzesi, Antalya Akvaryumu ve Yivli Minare Camii gibi popüler noktaların ilçe sınırları içinde olduğunu hatırlatalım.

Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun bir talebin olduğu bölgede konaklama noktasında bir sorun yaşamamak adına erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Şehrin turizm konusunda tam anlamıyla bir dünya markası olması, söz konusu bölgede yer alan otellerin hizmet standartlarını da bir hayli yukarılara çekiyor. Bölge otellerinde benzersiz bir tatil deneyimi ile ruhunuzu dinlendirirken; masaj, spa, sauna, buhar odası, VIP bakım, güzellik salonu, kapalı havuz, fitness gibi ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilir, Türk ve dünya mutfaklarının en özel lezzetlerini tatma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Antalya Otogarı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 204,50 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.