Tüm Türkiye’ye 59 TL’den başlayan fırsatlar

muratekinay
İçindekiler

İzmir, Trabzon, Antalya, Adana, Ankara ve yurdumuzun diğer benzersiz şehirlerine her şey dahil 59 TL’den başlayan cazip fiyatlarla uçmak için acele edin! Türk Hava Yolları’nın iç hat uçuşlarında geçerli avantajlı kampanyadan yararlanmak için biletinizi 31 Aralık’a kadar Enuygun.com üzerinden satın alabilir, 1 Mart – 3 Haziran 2018 tarihleri arasında seyahat edebilirsiniz.

Sabiha Gökçen’den tüm Türkiye’ye 59 TL’den başlayan fiyatlar

Ülkemizin muhteşem tarihi ve doğal güzelliklerini Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile keşfetmeye ne dersiniz? Biletinizi 31 Aralık’a kadar Enuygun.com’dan alarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İzmir, Ankara, Antalya ve diğer benzersiz rotalara sadece 59 TL’den başlayan fırsatlarla uçabilirsiniz. Kampanyalı uçuşları karşılaştırmak ve biletinizi satın almak için hemen tıklayın!

Atatürk Havalimanı’ndan 70 TL’den başlayan fırsatlar

Yurdumuzun en güzel şehirlerine Atatürk Havalimanı’ndan uçmak isteyenler, Türk Hava Yolları uçuşlarında sadece kısa bir süre için geçerli kampanya fırsatını yakalamak için acele edin. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan tek yön çıkışlı ve varışlı seferlerde geçerli kampanya ile her şey dahil 70 TL’den başlayan fiyatlarla uçmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Atatürk Havalimanı’ndan uçuran fırsatları yakalamak için acele edin!

İzmir’de keyif, Gaziantep’te lezzet molası

Kampanyadan yararlanarak rotanızı İzmir’e çevirmek isterseniz, Çeşme’de Mayıs ayından itibaren deniz keyfi yapabilir veya Kordon boyunca yürüyerek Ege’nin mavi sularını seyredebilirsiniz. Şehre gelenleri bekleyen başlıca yerlere ve aktivitelere göz atmak için hemen tıklayın!

Güneydoğu Anadolu’nun tarihi şehri Gaziantep ise eski çarşıları, nefis kebapları ve baklavalarıyla ülkemizde mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Özellikle son yıllarda dünyanın önde gelen gastronomi merkezlerinden biri olan Gaziantep’e kısa bir lezzet kaçamağı yapmak isterseniz, bu önerileri kaçırmayın!

*20 Nisan (dahil) – 2 Mayıs 2018 (dahil) tarihleri arasında promosyon uygulanmaz.

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar