Enuygun Vize

En kısa sürede size vize hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Enuygun Vize

Şu anda size vize hizmeti veremiyoruz ama en kısa sürede vize işlemlerinizde sizlere yardımcı olmak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.

Tüm vize işlemlerinizi sizi her konuda eksiksiz bilgilendirerek gerçekleştiriyor ve başvuru sonrasında işlemlerinizin takibini tam sorumlulukla yürütüyoruz. Bu süreçte size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için bilmeniz ya da dikkat etmeniz gereken birkaç noktayı sizinle paylaşmak isteriz.

  • Her ülkenin vize başvuru işlemleri farklıdır. Vize işlemlerinizde sorun yaşamamak için sizden istenilen tüm evrakları eksiksiz ve zamanında ulaştırmanız başvurunun gerçekleştirilmesi için son derece önemlidir.
  • Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması nedeniyle vize başvurularınızı seyahatinizden en az 20 gün önce yapmanızı tavsiye ederiz.
  • Vizenizin onaylanması ya da süresiyle ilgili tek yetkili merci konsoloslukların vize bölümleridir. Hiçbir 3. kişi, aracı kurum ve acentenin bu konuda bir inisiyatifi yoktur.
  • Tüm vize başvurularında önceliğimiz, süreci sizi yormadan yürütmek olsa da bazı durumlarda başvuru sırasında vize merkezinde olmanız gerekebilir. Böyle bir durumda danışmanınız tarafından önceden bilgilendirilirsiniz.
  • 25.09.2014 tarihinden itibaren parmak izi uygulamasına geçen Schengen ülkelerine, bu tarihten sonra parmak izi vererek vize aldıysanız 5 yıl boyunca tekrar parmak izi vermeniz gerekmez. Eğer daha önce parmak izi vermediyseniz, size önceden bildireceğimiz tarih ve saatte vize merkezine gelmeniz gerekir.
  • Her ülkenin vize ücreti farklıdır ve bu konuda danışmanınız tarafından önceden bilgilendirilirsiniz. Bunun yanında Enuygun, tüm vize tipleri için sabit hizmet bedeli uygular.
  • Şu anda size vize hizmeti veremiyoruz ama en kısa sürede vize işlemlerinizde sizlere yardımcı olmak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.
Para birimi