Grup Yolcu Teklifi

Havayollarının online satış sırasında izin verdiği maksimum yolcu sayısı 9’dur. 9'dan daha fazla yolcu için birden çok seferde biletleme yapabilir ya da 30 ve üzeri yolcu için talep oluşturarak grup yolcu teklifi alabilirsiniz.

Bir seferde bebek hariç en fazla 9 yolcu için işlem yapılabilir. Aynı anda 30'dan fazla uçak bileti alabilmek için grup yolcu teklifi alabilirsiniz.

Eğer aynı anda 30’dan fazla uçak bileti almak istiyorsanız, lütfen yukarıdaki formda belirtilen alanları doldurarak yönlendirmeleri takip edin. Siz “Talebiniz alındı” mesajını gördüğünüzde, ilgili arkadaşlarımız da havayolları ile görüşerek sizin için en uygun teklifleri toplamaya başlayacak. Tekliflerin tamamı toplandığında sizinle iletişime geçerek teklifleri iletecekler ve uygun bulduğunuz teklif üzerinden satın alma işlemi tamamlanacak.

Her zaman olduğu gibi grup teklifi hizmetimizde de önceliğimiz talebinize, yolcu sayısı, rota ve havayollarının dönüş hızı değişkenlerine rağmen, en hızlı şekilde cevap verebilmek olduğunu hatırlatmak isteriz.

Para birimi