Gazipaşa Uçak Bileti Ara

Gazipaşa Hakkında

Gazipaşa, Alanya'nın doğusunda bir ilçedir. Havalimanının açılmasıyla birlikte bilinirliği artmıştır. Ancak Gazipaşa hala son yıllarda hızlı gelişen ve şehir merkezinde boş yeri kalmayan Alanya'nın aksine bakir plajlara sahiptir. Çok güzel kayalık ve kumluk koyları bulunur. Ancak çoğunda plaj işletmesi bulunmamaktadır. Karayoluyla Alanya'ya ulaşımı yaklaşık 30 dakika sürer. Zaten küçük bir ilçe olduğu için konaklama, alışveriş gibi tercihlerinizi Alanya'dan karşılamanız gerekir. Etrafı çam ağaçlarıyla kaplı dağlarla çevrilidir. İlçede en önemli geçim kaynağı tarımdır. Özellikle seracılık çok gelişmiştir. Gazipaşa aynı zamanda Caretta Caretta türü deniz kaplumbağalarının yumurta bıraktığı plajlara sahiptir. İlçede Yalan Dünya Mağarası, tarihi kale, tertemiz koylar ve bol oksijenli yayla gezileri yapılabilir. Gazipaşa Havalimanı'ndan Alanya merkeze otobüs seferleri yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Gazipaşa uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Gazipaşa varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Gazipaşa uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Gazipaşa yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Gazipaşa 50 dakika, Ankara-Gazipaşa 1 saat 20 dakika, Antalya-Gazipaşa 50 dakika, Bodrum-Gazipaşa 1 saat 30 dakika, Gaziantep-Gazipaşa 1 saat 30 dakika, İstanbul-Gazipaşa 1 saat 10 dakika, İzmir-Gazipaşa 1 saat, Trabzon-Gazipaşa 1 saat 30 dakika sürüyor.

Gazipaşa Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Pzt
8ºC
14ºC
Pzt
Sal
7ºC
15ºC
Sal
Çar
7ºC
15ºC
Çar
Per
8ºC
16ºC
Per
Cum
9ºC
16ºC
Cum
Uçuş Süreleri
Haritada Görüntüle
Gazipaşa Hakkında Daha Fazla
Gazipaşa Alternatif Ulaşım
Para birimi