• Anasayfa
  • Bilgi
  • Atlasglobal, Stockholm, Zürih ile Hatay-Kıbrıs seferlerine başlıyor

Atlasglobal, Stockholm, Zürih ile Hatay-Kıbrıs seferlerine başlıyor

tugbahacibayramoglu

Uçuş ağını her geçen gün arttıran Atlasglobal, yurt dışına yeni seferler de ekledi. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan yapılacak tarifeli seferlerde Stockholm uçuşları 16 Mart 2016'da, Zürih uçuşlarıysa 1 Temmuz 2016'da başlayacak. Atlasjglobal ayrıca Hatay'dan da Kıbrıs'a da direk uçacak.

İçindekiler

Stockholm uçuşları 16 Mart'ta başlıyor

İsveç'in başkenti Stockholm uçuşları 16 Mart 2016'da başlıyor ve biletler 220 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Uçuşlar her gün Atatürk Havalimanı'ndan uçan şeflerin ikramlarıyla birlikte yapılacak. Stockholm kışın uzun, neredeyse hiç kararmayan günleriyle, yazınsa da tam tersi uzun geceleriyle ünlü bir şehir. Stockholm'de gezilecek yerler galerisinden daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zürih seferleri 1 Temmuz'da başlıyor

Uçak Bileti

İsviçre'nin Zürih şehrine ise 1 Temmuz 2016 tarihinden itibaren uçacak. Yine İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan haftanın her günü yapılacak uçuşların bilet fiyatları gidiş dönüş her şey dahil 154 dolardan satışa çıkıyor. Uçuşlar yine uçan şeflerin lezzetli ikramlarıyla yapılacak. Atlasglobal yolcuları yurt içinde İzmir, Adana, Antalya, Kayseri ve Gaziantep'ten İstanbul bağlantılı Stockholm ve Zürih'e aktarmalı uçuş yapabilirler.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN