• Anasayfa
  • Bilgi
  • AtlasGlobal şimdi de Ukrayna'yı uçurmaya hazırlanıyor

AtlasGlobal şimdi de Ukrayna'yı uçurmaya hazırlanıyor

muratekinay

Uçuş ağını her geçen gün biraz daha genişleten AtlasGlobal şimdi de Karadeniz'in diğer yakasına, Ukrayna'ya direkt uçmaya hazırlanıyor. Ukrayna uçuşlarını gerçekleştirmek üzere kurulan Aircompany Atlasjet Ukraine Ltd şirketinin ortaklığı ile yapılacak uçuşlarda yolcular AtlasGlobal'in diğer yurt dışı uçuşlarında sunduğu tüm rahatlık ve avantajlardan da yararlanabilecekler.

İçindekiler

İlk uçuş Lviv'e

Ukrayna'nın en güzel şehirlerinden birisi olan Lviv, AtlasGlobal'in yeni seferleri ile şimdi çok daha yakın. 31 Ağustos'ta başlayacak seferler Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri karşılıklı olarak gerçekleşecek. Seferlerlerin hereket saatleri ise Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri İstanbul'dan 06:35, Lviv'den 12:45. Pazar günleri gerçekleşecek seferler ise İstanbul'dan 23:10'da, Lviv’den ise bir sonraki gün (Pazar’ı Pazartesi’ye bağlayan gece) 02:15’te kalkarak yolcularını İstanbul'a ulaştıracak.

Lviv

1 Eylül'de Zaporijya

Dinyeper Nehri kıyısında kurulmuş ve Ukrayna'nın en çok ziyaret edilen merkezlerinden birisi olan Zaporijya'ya da uçacak AtlasGlobal, kente 1 Eylül'den itibaren Salı, Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere diğer kentlerde olduğu gibi haftanın 4 günü karşılıklı uçacak. Sefer saatleri ise İstanbul'dan 06:35, Zaporijya'dan 12:55 olarak belirlendi.

Zaporijya

Uçak Bileti

2 Eylül'de Kharkiv

Ukrayna'nın bir diğer şehri Kharkiv ile İstanbul arasında seferler ise 2 Eylül'de başlayacak ve yine haftanın 4 günü karşılıklı olarak gerçekleşecek. İstanbul'dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar saat 23:00'de, Kharkiv'den ise Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat: 02:00'de İstanbul'a doğru hareket edecek.

Kharkiv

Ukrayna'dan yeni noktalara

AtlasGlobal, uçuşların başlaması ile Ukrayna'yı bir uçuş üssü haline getirmeyi ve bu üç şehirden sonra hem Ukrayna içinde hem de dışında yeni rotalara farklı gün ve saatlerde seferler düzenlemeyi planlıyor.

 

Kharkiv'i gece keşfedin

Tarihi şehir merkezi ve gösterişli binalarıyla sadece Ukrayna'nın değil, dünyanın da en güzel şehirlerinden biri olan Kharkiv'de hem gündüz hem de gece farklı sürprizler sizi bekliyor. Şehirde özellikle görmeniz gereken yerlerin başında ise Özgürlük Meydanı, Kharkiv Tarih Müzesi ve Pokrovsky Manastırı gibi yerler geliyor. AtlasGlobal'in diğer yeni uçuş rotaları Zaporijya ve Lviv de en az Kharkiv kadar zengin tarihi mirasa sahip ve ilgi çekici kentler. Üstelik buraya kadar gelmişken ülkenin başkenti Kiev'i de görebilirsiniz. Şehre gitmeden önce görebileceğiniz harika yerleri keşfetmek içinse galerimize göz atablirsiniz.

AtlasGlobal Biletleri ENUYGUN'da

AtlasGlobal'in hem yakında başlayacak Ukrayna hem de yurt içi ve yurt dışında gerçekleşen diğer seferleri için biletlerinizi ENUYGUN üzerinden hızla ve kolayca alabilirsiniz. En uygun biletleri karşılaştırmak için hemen tıklayın.


muratekinay
Murat Ekinay
455 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN