78 TL'den başlayan bayram rotaları

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

9 günlük bayram tatiline sayılı günler kala uçak biletlerine de ilgi büyük oldu. Tatilin ilk günleri uçak biletlerinde fiyatlar yüksek. Ancak gidişinizi 1-2 gün öne çekebilirseniz 78 TL’den başlayan fiyatlarla uçak bileti bulabilirsiniz. Tatile Perşembe günü çıkmaya ne dersiniz?

Antalya bilet fiyatları 78 TL’den başlıyor

Yaz tatilinin en gözde rotalarından biri olan Antalya’ya bayram tatili için gitmek isteyenlerin hala uygun fiyatlı bilet bulma şansı var. Deniz, güneş, konforlu oteller Antalya’da tatil için ne ararsanız var. 78 TL’den başlayan Antalya uçak biletlerine göz atmak için tıklayın.

85 TL'den başlayan Bodrum uçak biletleri 

Bayram tatiliyle birlikte Bodrum’un popüler sezonu da açılmış olacak. Bodrum’da her keseye uygun otel, pansiyon bulabilirsiniz. Bu dönem sanırım Bodrum’un tek handikabı kalabalık oluşu. Yollarda ciddi bir trafik bile oluşuyor. Ortakent ya da Yalıkavak tarafları daha sakin olabilir. 85 TL’den başlayan Bodrum uçak biletlerine göz atmak için tıklayın.

78 TL'den başlayan İzmir uçak biletleri 

Çeşme, Alaçatı, Urla, Seferihisar, Foça hatta Kuşaadası’na kadar oldukça uzun bir bölgede tatile gidecekler için İzmir’e uçmak gerekiyor. Bayram tatili 31 Mayıs Cuma günü başlıyor. 30 Mayıs ya da 29 Mayıs’ta tatile çıkabilirseniz 78 TL’den başlayan fiyatlarla bilet bulmak mümkün.

78 TL'den başlayan İstanbul uçak biletleri 

Bayram tatilinde İstanbullular kendilerini şehir dışına atma planları yaparken, bu güzel şehri gezmeye gelecekler için de en doğru zaman. İstanbul uzun bayram tatili dönemlerinde sakin bir şehir oluyor. 78 TL’den başlayan İstanbul uçak bileti fiyatlarına göz atmak için tıklayın

131 TL'den başlayan Erzurum uçak biletleri

Bayram tatili için eş dost akraba ziyareti yapacaklar ya da memleket hasreti gidermek isteyenler de var. Erzurum’a 131 TL’den başlayan fiyatlarla uçak bileti bulmak mümkün. 28 Mayıs’ta giderim derseniz Erzincan’a da 79 TL’ye bilet bulunabiliyor. 28 Mayıs’ta Trabzon’a uçmak için 176 TL’ye bilet var.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar