62 TL’den başlayan Ağustos fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Tatil için yılın en ideal dönemlerinden biri olan Ağustos’ta bayram öncesi keyifli bir kaçamağa ne dersiniz? Üstelik bu ay ülkemizde ve yurt dışında pek çok noktaya sadece 62 TL’den başlayan uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. İşte, Ağustos ayında tatil çıkacakların yüzünü güldüren fırsatlar…

1- Başkent Ankara’ya 62 TL’den başlayan fiyatlarla uçun 

Ağustos tatilini yurdumuzun başkenti Ankara’da geçirmek veya bayramdan önce şehre uçarak Ankara’da kısa bir kaçamak yapmak isteyenler bu ay şehre sadece 62 TL’den başlayan fırsatlarla uçabilirler.Bu dönemde Anıtkabir ve Gölbaşı gibi Ankara’nın tarihi ve doğal zenginliklerini görmek isterseniz hemen Ankara’ya uçak biletlerini karşılaştırmak ve satın almak için tıklayın. Şehirde görülmesi gereken diğer önemli yerler ise Ankara’da gezilecek yerler galerimizde!

2- Ege’ye açılan kapı Dalaman’a 82 TL’den itibaren

Marmaris, Datça ve Fethiye gibi ülkemizin tatil cennetlerine açılan kapı olan Dalaman’a ise bu ay 82 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Genellikle denize ve güneşe doymak isteyen gezginlerin tercihi olan Dalaman’a indiğinizde bir araç kiralayarak rotanızı yakınlarda bulunan tatil beldelerine çevirebilirsiniz. Dalaman civarında bulunan rotalardan Datça sakinliği ve huzuru arayanların ortak tercihi. Marmaris ise her biri cennetten köşe olan koylarıyla bir başka alternatif. Ağustos’ta bölgede tatil yapmak isteyenler, hemen tıklayın ve Dalaman uçak biletlerini karşılaştırın!

3- İzmir’de tatil keyfi 67 TL’den başlayan fırsatlarla

Çeşme, Karaburun veya Foça… İzmir’de Ağustos ayında denizin ve güneşin tadına varabileceğiniz pek çok sahil var. Tüm bu popüler tatil yerlerine kadar gelmeseniz bile şehrin merkezinde bulunan tarihi caddeleri turlayarak Ege havasını soluyabilirsiniz. Üstelik İzmir tüm güzellikleri ile birlikte şehre has lezzetleriyle de gezginlerin gözdesi. Kentte tadabileceğiniz lezzetler için yazımıza göz atın veya doğrudan İzmir uçak bileti fırsatlarını yakalamak için tıklayın!

4- Bodrum’a 82 TL’den itibaren uçuran fırsatlar

Tarihi kalesi, beyaz evleri ve plaj partileriyle Bodrum her yaz olduğu gibi bu yıl da canlılığını koruyor. Hemen karşısında bulunan Yunan adalarından Kos için de çıkış kapısı olarak kullanabileceğiniz Bodrum’da taze Ege otlarıyla yapılan lezzetleri tadarak, hareketli Bodrum gecelerinde eğlenerek veya berrak koylarda yüzerek unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar için önce gelin, Bodrum’a bu aya özel güncel uçuş fırsatlarına göz atalım. Bodrum’un keyfini nasıl çıkarmalı, nereleri görmeli ve ne yemeli ne içmeli diye soranlar için Bodrum’da mutlaka yapılması gerekenler de yazımızda.

5- Trabzon’a 75 TL’den başlayan fırsatlar

Kurban Bayramı öncesinde Ege ve Akdeniz’e alternatif olarak Karadeniz’in serin yaylalarına uzanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken fazla geç kalmadan planınızı yapmak ve Trabzon’a bu döneme özel uçuş fırsatlarını yakalamak. Bu arada, bayram döneminde şehre uçak biletleri biraz pahalı gelirse birkaç gün önceden yola çıkarak tatilinizi uzatmayı düşünebilirsiniz. Ağustos ayında sıcaklardan biraz kaçmak için gelebileceğiniz Trabzon’a en uygun biletler burada!

6- Diğer yurt içi uçuş fırsatları

Ağustos tatilinde rotasını ülkemizin farklı yerlerine çevirmek isteyenler 70 TL’den başlayan fiyatlarla Hatay’a seyahat edebilirler. Künefenin başkenti Hatay’da gezebileceğiniz pek çok tarihi yer de var! Lezzetli kebapları ve şalgam sularını tadarken Seyhan Nehri’nin manzarasını izleyebileceğiniz Adana ise bu ay sadece 60 TL’den başlayan fiyatlarla uçabileceğiniz şehirlerden. Çıtır çıtır katmerlerin ve baklavaların şehri Gaziantep’e ise bu dönemde yine 70 TL’den başlayan cazip fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yurdumuzun dört bir yanına Ağustos ayına özel uçuş fırsatlarını karşılaştırmak ve geç olmadan biletinizi satın almak isterseniz tıklayın.

Yurt dışına uçuran fırsatlar

Ağustos ayında yurt dışında tatil yapmak isteyenler, vizesiz hatta pasaportsuz gidebileceğiniz Ukrayna’nın Lviv ve Odessa gibi en güzel şehirleri keşfedilmeyi bekliyor! Paris, Londra, Atina ve Belgrad gibi Avrupa’nın en gözde şehirlerine yine uygun fiyatlarla uçabilirsiniz.

Lviv’e 460 TL’den başlayan uçuşları karşılaştırmak için tıklayın.

Ukrayna’nın sahil şehri Odessa’yı 371 TL’den başlayan fiyatlarla keşfetmek için acele edin.

Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da vizesiz tatile 301 TL’den başlayan fiyatlarla uçun.

Paris’in tarihi caddelerini turlamak için şehre 371 TL’den başlayan uçuş fırsatlarını yakalayın.

Londra’nın meşhur parklarını, müzelerini 379 TL’den başlayan fiyatlarla görmek için hemen Londra uçuşlarını karşılaştırın!

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar