45 TL’den başlayan Mart fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Ilık bahar aylarının habercisi Mart ayını ülkemizin ve Avrupa’nın birbirinden güzel şehirlerinde yaşayın. Bu dönemde 45 TL’den başlayan uçuş fırsatlarını yakalamak için acele edin.

1- Adana’da sıcak bahar 45 TL’den itibaren

Akdeniz’in sıcak şehri Adana Mart ayında yurdumuzun pek çok yerinden daha ılıman. Şehirde yaza keyifli bir hazırlık yapabilir, eski çağlardan kalan Taş Köprü gibi muhteşem eserleri görebilir ve bu arada lezzetli kebapları, şalgam sularını tadabilirsiniz. Yolu yakın zamanda Adana’ya düşecekler için şehirle ilgili öneriler yazımızda. Mart ayında Adana’ya uçuracak 45 TL’den başlayan uçuş fırsatları da burada.

2- Van’ın efsanevi kahvaltısına uçuşlar 85 TL’den itibaren

Doğu Anadolu’nun tarihi kenti Van da kısa bahar kaçamakları için ideal rotalar arasında. Şehre Mart ayında 85 TL’den başlayan fırsatlarla uçarak Van Gölü kıyısında manzaralı bir yürüyüşe çıkmak için hemen biletleri karşılaştırın! Üstelik Van’a sadece meşhur kahvaltısı için bile gelebilirsiniz.

3- Bodrum’a Mart uçuşları 51 TL’den başlayan fiyatlarla

Bodrum her zaman güzeldir! Mart ayında geldiğinizde henüz denize girmek için biraz erken olabilir ama tarihi kalenin çevresinde dolaşmak ve Bodrum’un keyfini en sakin dönemlerinden birinde çıkarmak isteyenler için bu dönem fazlasıyla ideal. Bodrum’a 51 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak için hemen en uygun fırsatları karşılaştırın!

4- Dalaman’a bahar uçuşları 77 TL’den başlayan fiyatlarla

Marmaris, Fethiye ve Datça gibi ülkemizin en güzel tatil beldelerine açılan kapı Dalaman bu dönemde şehirden kaçmak için benzersiz rotalardan! İsterseniz baharı bölgenin en güzel koylarını gezerek karşılayabilir veya Datça’nın lezzetli balını tadabilirsiniz. Fethiye gibi yurdumuzdan muhteşem manzaralarıyla ünlü yerlere göz atmak için tıklayın. Dalaman’a güncel uçuşlar ise burada!

5- İzmir’de bahar keyfine uçuşlar 55 TL’den itibaren

Baharı karşılarken hem şehirde olmak hem de Ege’nin mavisine açılan koyları turlamak isterseniz, rotanızı İzmir’e çevirebilirsiniz. İzmir’de Mart ayında ayrıca Şirince gibi köyleri gezerek huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Şehrin sahilleri ve plajları bu dönemde henüz kalabalıklaşmadan sakin bir ortamda dinlenmek için harika. İzmir’e geldiğinizde şehrin tadını çıkarmak için yapmanız gerekenler İzmir’de yapılacak aktiviteler yazımızda. İzmir’e Mart ayı içinde 55 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak isterseniz de hemen tıklayın

6- Kıbrıs’ta ilkbahar kaçamağı 87 TL’den başlayan fiyatlarla

Peki, Kıbrıs’ta kısa bir ilkbahar kaçamağına ne dersiniz? Girne ve Lefkoşa gibi tarihi şehirleriyle ünlü adada bahar ayları genellikle ılıman geçiyor. Böylece zorlanmadan Bellapais Manastırı gibi tarihi yerleri gezebilir, Kıbrıs’ın meşhur otellerinde dinlenerek tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Adaya uçmak için planlara şimdiden başladıysanız, 87 TL’den başlayan Kıbrıs uçuşlarını karşılaştırın. Adaya uçmak için ikna edici nedenlerden bazıları ise yazımızda! 

7- Vizesiz yurt dışı uçuş fırsatları

Mart ayında Kıbrıs dışında da vize almadan uçabileceğiniz pek çok cazip rota var! İşte, Belgrad, Lviv, Kiev, Odessa, ve Belgrad gibi sadece kimlik kartınızla veya pasaportunuzla görebileceğiniz harika yerler için güncel uçuş fırsatları…

Lviv’de birbirinden ünlü kafelere, restoranlara ve lezzetli Ukrayna yemeklerine 277 TL’den başlayan fiyatlarla uçun!

Ukrayna’nın başkenti Kiev’e keyifli bir kaçamak için 214 TL’den başlayan fırsatları yakalayın!

Odessa’da Karadeniz kıyısında tatilin tadını 252 TL’den başlayan fiyatlarla çıkarın!

Batum’da pasaportsuz ve vizesiz tatile 616 TL’den başlayan fırsatlarla uçun!

Belgrad’da eğlence ve keyifle dolu bir macera için 254 TL’den başlayan fırsatları yakalayın!

Bosna Hersek’in tarihi başkenti Saraybosna’yı 248 TL’den başlayan fırsatlarla keşfedin!

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar