40 TL’den başlayan Şubat fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Kışın keyfini yurdumuzun birbirinden güzel şehirlerinde sürmek isteyenler, Şubat ayında 40 TL’den başlayan fırsatları yakalamak için acele edin! Üstelik bu dönemde yurt dışına çıkmak isterseniz de Lviv, Kiev, Belgrad ve Bangkok gibi vize almadan uçabileceğiniz cazip rotalar keşfedilmeyi bekliyor. 

1- İzmir’de kışa sakin bir mola 40 TL’den itibaren

Çeşme’siyle, Kordon’uyla, Karşıyaka’sıyla İzmir her zaman güzel! Üstelik Ege’nin gözde şehri Şubat ayında ılıman havasıyla ülkemizde soğuklardan kaçmak için de ideal yerlerden biri! Yaz sezonunun yüksek fiyatlarından ve kalabalıktan etkilenmeden Alaçatı’da sakin bir tatil yapmak isterseniz tıklayın ve İzmir’e 40 TL’den başlayan Şubat ayı fırsatlarını yakalayın! Şehre gelenleri bekleyen nefis lezzetler ise yazımızda.

2- Pamukkale Travertenleri'ne uçuşlar 45 TL'den başlayan fiyatlarla 

Ülkemizin göz kamaştıran doğal güzelliklerinden Pamukkale de bembeyaz travertenleri, çevresindeki şifa kaynağı kaplıcaları ve Antik Havuz gibi muhteşem yerleriyle keyif dolu bir kaçamak için ideal. Pamukkale ve civarında gezerken Laodikeia Antik Kenti'nin yüzyıllar öncesinden bugüne uaşan kalıntılarını görebilir ve kış aylarının yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Pamukkale''siyle ve diğer güzellikleriyle Denizli'ye doğru harika bir tatile uçuracak biletler burada!

3- Nefis etli ekmeklerin şehri Konya 45 TL’den itibaren

Mevlâna aşıklarının vazgeçilmez rotası Konya Şubat ayında kısa ve huzurlu bir kaçamak için bir diğer ideal rota. Konya’nın meşhur Meram Bağları, Mevlâna Müzesi, Karatay Medresesi, ve Sille gibi yerlerini gezdikten sonra özellikle çocuklarıyla birlikte şehre gelenleri cezbeden Tropikal Kelebek Bahçesi’ni görebilirsiniz. Meşhur etli ekmekleri tadarak gezinize tadı damağınızda kalacak bir mola verebileceğiniz Konya’ya 45 TL’den başlayan Şubat ayı uçuş fırsatları burada!

4- Hatay’da Anadolu medeniyetlerine yolculuk 55 TL’den itibaren

Özellikle son yıllarda damak tadına düşkün gezginleri Gaziantep’le birlikte en fazla çeken şehirlerden biri Hatay. Bu özelliği çok fazla bilinmese de dünyanın en büyük mozaik müzelerinden birine ev sahipliği yapan şehirde eski köyleri dolaşarak Anadolu’nun en eski uygarlıkları ile tanışabilir ve bu arada kâğıt kebabı, künefe gibi nefis tatlarla gezinize lezzet katabilirsiniz. Hatay’a gelme konusunda aklında halen soru işareti olanları ikna edecek nedenler yazımızda! Hatay’a Şubat ayı boyunca uçabileceğiniz 55 TL’den başlayan fırsatlar ise Hatay uçak bileti sayfamızda!

5- Bodrum’da sakinliğe uçuş 45 TL’den başlayan fiyatlarla

Ege kıyılarının en güzel tatil beldelerinden Bodrum da bu dönemde kalabalık turist gruplarından uzakta, huzur dolu bir tatil için tercih edilebilir. Bodrum’da Gümüşlük, Turgutreis, Bitez ve Akyarlar gibi yarımadanın birbirinden sakin yerlerini turlayabilir, isterseniz teknelerle Yunanistan’ın Kos Adası’na geçebilirsiniz. Bu arada, Bodrum’a geldiğinizde bu yerleri mutlaka görün. Bodrum’a uçuracak 45 TL’den başlayan biletlerden birini satın almak iterseniz hemen tıklayın!

6- Mardin’in tarihi sokaklarına 77 TL’den başlayan fırsatlarla uçun

Güneydoğu Anadolu’nun efsanevi şehri Mardin farklı kültürleri bir arada barındıran atmosferiyle Şubat ayında ziyaretçilerine bambaşka bir deneyim vaat ediyor. Mardin’in geleneksel evleri arasında yürürken bir anda kendinizi yüzyıllar öncesinde bulabilirsiniz. Mor Gabriel Manastırı, Zinciriye Medresesi, bölgede yaşayan Süryaniler için önemli bir ibadethane olan Deyrüzzaferan Manastırı ve Kasımiye Medresesi ise Mardin gezilerinin olmazsa olmaz duraklarından. Yüzyıllara tanıklık eden şehir Mardin’de gezilecek yerlerle ilgili daha fazla detay için galerimize göz atın! Şehre Şubat ayı içinde uçuracak 77 TL’den başlayan uçak bileti fırsatları ise burada!

7- Karadeniz’in güzel şehri Samsun’a 45 TL’den başlayan fırsatlar

Şubat’ta Karadeniz kıyılarına doğru açılmak isterseniz, Samsun’a sadece 45 TL’den başlayan uçak bileti fırsatları ile seyahat edebilirsiniz. Pek çok tarihi ve doğal güzelliği barındıran şehirde yaşayan yakınlarınız varsa, Şubat ayı fırsatları ile onları da ziyaret edebilirsiniz. Ülkemizin tarihinde önemli bir yeri olan Samsun’a geldiğinizde şehrin meşhur pidesini de mutlaka tadın. Samsun’da tarih, lezzet ve daha fazlası ile dolu bir yolculuk için 45 TL’den başlayan en uygun uçuşları karşılaştırmaya başlayın!

8- Vizesiz yurt dışına uçuşlar 95 TL’den başlayan fiyatlarla

Kıbrıs, Ukrayna, Sırbistan veya Tayland… Vize ve pasaport almadan, yorucu işlemlerle uğraşmadan yurt dışında tatil yapabileceğiniz benzersiz destinasyonlara ne dersiniz?

Kışın ortasında sıcaklara doğru uçmak isterseniz, Tayland’ın başkenti Bangkok veya Krabi ve Phuket gibi diğer tatil cennetlerinden birine doğru gelebilirsiniz. Yakın ve uygun fiyatlı tatil avantajıyla öne çıkan Kıbrıs ise her zaman olduğu gibi Şubat ayı boyunca ideal bir seçenek. Bu dönemde biraz soğuk havayı göze alabilenler ise Ukrayna’nın Lviv, Kiev ve Odessa gibi şehirlerinde unutulmaz bir tatil geçirebilirler. İşte, Şubat ayında yurt dışına uçabileceğiniz fırsatlar…

Kıbrıs’ta Şubat ayında eğlenceye uçuran biletler 95 TL’den başlayan fiyatlarla!

Ukrayna’nın başkenti Kiev’e keyifli bir kaçamak 243 TL’den başlayan fiyatlarla!

Belgrad’ın tarihi caddelerine vizesiz uçuşlar 259 TL’den başlayan fırsatlarla!

Kültür şehri Lviv’de uygun fiyatlı ve keyifli bir tatile uçuşlar 277 TL’den itibaren!

Avrupa’nın en büyük meydanlarından birini görebileceğiniz Kharkiv’e uçak biletleri 257 TL’den başlayan fiyatlarla!

Vizesiz Tayland’ın başkenti Bangkok’a Şubat uçuşları 1427 TL’den itibaren!

Phuket’te deniz, kum ve güneş tatiline 1363 TL’den başlayan fırsatlarla uçun!

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar