38 TL’den başlayan Eylül fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Sonbaharın habercisi Eylül ayı avantajlı uçuş fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Üstelik bazı yerlerde havalar yavaştan serinlemeye başlasa da güney kıyılarımızda halen sıcak güneşin ve denizin tadını çıkarmak mümkün. Eylül ayına özel sadece 38 TL’den başlayan fırsatlardan yararlanarak yurt içinde ve dışında pek çok noktaya uygun fiyatlarla uçmak için elinizi çabuk tutun.

Adana lezzetleriyle yaza veda 38 TL'den başlayan fırsatlarla 

Ülkemizin nefis kebaplarıyla, buz gibi şalgamıyla ve tabii sıcak havasıyla meşhur şehri Adana’da Eylül neredeyse yaz ayları gibi son derece sıcak geçiyor. Bu dönemde şehre uçarak bir araç kiralayabilir veya havalimanından servislerle Akdeniz sahillerinin en güzel kentlerinden Mersin’e uzanabilirsiniz. Kızkalesi, Susanoğlu, Taşucu ve Anamur sahilleri yaza doyamayanlar için Eylül’de deniz keyfinin ideal rotalarından. Buraya kadar gelmişken nefis tantuninin de tadına bakmadan şehirden ayrılmayın. O zaman istikamet Adana! Şehre 38 TL’den başlayan uçuşlar için tıklayın.

Ankara’ya Eylül ayında uçuşlar 47 TL’den itibaren

Başkent Ankara da şehirde yaşayan sevdiklerinizi görmek ve bu arada Anıtkabir, Kuğulu Park, Tunalı Hilmi Caddesi ve Dikmen Vadisi gibi şehrin popüler noktalarını gezmek için bu dönemde ideal bir seçenek. Şehrin hafta sonu kaçamağı adreslerinden olan Kızılcahamam ise kaplıca keyfi için ideal. Ülkemizde Kızılcahamam gibi kaplıca tatili yapılabilecek bölgelerle ilgili ipuçları yazımızda. Ankara’ya bu ay 47 TL’den başlayan avantajlarla uçuran biletler ise burada! 

İzmir’de sonbahar keyfi 38 TL’den başlayan fiyatlarla

Yaza veda etmek ve sonbaharı karşılaşmak için yurdumuzun kuşkusuz en güzel kentlerinden biri İzmir. Çeşme’de veya şehrin diğer kıyı bölgelerinde denize girmek gibi bir planınız varsa, fazla gecikmeden şehre uçabilir ve havalar soğumadan kendinizi Ege’nin masmavi sularına bırakabilirsiniz. İzmir’de şehir merkezi de bu dönemde yavaştan hareketlenme başlıyor. Üniversite gençliğinin tercihi olan kafeler ve barlarda şehre has lezzetleri deneyebilirsiniz. Alsancak, Pasaport veya Karşıyaka sahillerinde çıkabileceğiniz bir yürüyüş de İzmir’i doyasıya yaşamak adına hiç fena bir fikir değil! Tüm bunlar için hemen tıklayın ve şehre 38 TL’den başlayan uçuşları karşılaştırın.

Gaziantep’in tarihi caddelerine uçuran biletler 88 TL’den itibaren

Bu kadar deniz ve güneş keyfi yeter, artık biraz da iç tarafları gezelim diyenler için Gaziantep binlerce yıllık geçmişiyle ve renkli çarşılarıyla keşfedilmeyi bekliyor. Şehirde Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Bakırcılar Çarşısı ve Ömeriye Camisi gibi belli başlı yerleri gezdikten sonra İmam Çağdaş’ın tadı damakta kalan yemekleri veya Zeki İnal’ın ünü dünyaya yayılan şöbiyetiyle Gaziantep ziyaretinizi tadı damakta kalan bir maceraya çevirebilirsiniz. Bu arada, Zeki İnal’da tatlıların en geç öğle saatlerinde tükendiğini unutmayın. Şehre sadece iki gün için gelenler 48 saatte Gaziantep rehberimizden yararlanabilir, kente uçmak için sabırsızlananlar ise 88 TL’den başlayan Eylül fırsatlarını yakalayabilirler!

Bodrum’da sonbahar keyfi 67 TL’den başlayan fiyatlarla

Beyaz evleriyle, tarihi kalesiyle ve canlı gece hayatıyla Ege’nin cennet köşelerinden Bodrum aynı zamanda ülkemizde yaza en geç veda eden yerlerden biri. Bölgede Eylül’ün sonlarına kadar hatta şansınız varsa Ekim ayının ilk haftalarında bile zorlanmadan masmavi koylardan ve muhteşem kumsallardan denize girebilirsiniz. Eğer aradığınız deniz keyfinden çok sakin bir atmosferde sonbaharı karşılamak ve keyif yapmaksa yine hiç düşünmeden rotanızı Bodrum’a çevirebilirsiniz. Yalıkavak, Gümbet, Turgutreis ve Bitez gibi yarımadanın en güzel sahillerini dolaşırken balık keyfi için kararsız kalanlara Gümüşlük sahillerindeki balıkçıların özellikle son dönemde çok popüler olduğunu hatırlatalım. Bodrum’a bu ay 67 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak isteyenler, hemen tıklayın!

62 TL'den başlayan diğer yurt içi Eylül fırsatları 

Sonbaharda ülkemizin diğer şehirlerini keşfetmek veya buralarda yaşayan sevdiklerinizle bir araya gelmek isterseniz, Kayseri, Van, Trabzon, Dalaman ve Hatay gibi rotalara uygun fiyatlı Eylül uçuş fırsatlarını kaçırmayın. 

Leziz pastırmaların ve mantıların şehri Kayseri’ye 62 TL’den başlayan uçuşlara göz atın!

Trabzon’da sonbaharı 77 TL’den başlayan fiyatlarla Karadeniz yaylalarında karşılayın!

Van’ın muhteşem doğasına ve nefis kahvaltısına 90 TL’den başlayan fırsatlarla uçun!

Medeniyetler şehri Hatay’da meşhur kâğıt kebabı ile künefeye yolculuğun keyfini 70 TL’den başlayan fırsatlarla çıkarın!

Dalaman’ın Ege’ye açılan koylarında yaza 72 TL’den başlayan fiyatlarla veda edin!

Eylül ayına özel Lviv, Kıbrıs, Belgrad, Londra ve Paris fırsatları 

Sonbaharda ülkemizin dışında da pek çok yerde unutulmaz bir tatile çıkabilirsiniz. Vize veya pasaport gerekmeden, sadece kimlik kartınızı göstererek seyahat edebileceğiniz Ukrayna ve Kıbrıs’a veya Paris ve Londra gibi Avrupa’nın her zaman popüler rotalarına en uygun uçuş fırsatlarına göz atın ve geç olmadan biletinizi alın. 

Ukrayna’nın kültür ve sanat şehri Lviv’e Eylül ayında vizesiz ve pasaportsuz uçuşlar 208 TL’den itibaren...

Vizesiz tatilin popüler rotası Belgrad’a sonbaharda yolculuk 256 TL’den başlayan fiyatlarla…

Akdeniz’in sıcak ve güneşli adası Kıbrıs’a uçuşlar 193 TL’den başlayan fırsatlarla…

Yunanistan’ın tarihi başkenti Atina’ya Eylül’de uçuşlar 178 TL’den itibaren…

Avrupa’nın kalbi Paris’e Eylül uçuşları 218 TL’den başlayan fiyatlarla…

Londra parklarında ve müzelerinde sonbahar kaçamağı 285 TL’den başlayan uçuş fırsatlarıyla…

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar