126 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Kurban Bayramı tatili 11 Ağustos Pazar günü başlayıp 14 Ağustos Çarşamba günü sona eriyor. Öncesi ya da sonrasında tatilini birleştirenler olacaktır. Ancak bayramın hemen öncesi 5-6-7 Ağustos tarihlerinde tatile çıkarsanız daha uygun fiyatlı bilet bulabilirsiniz. Gelin uygun fiyatlı bayram rotalarına birlikte göz atalım.

160 TL’den başlayan fiyatlarla Antalya

Tatilini Antalya'ya bağlı Kemer, Kaş, Tekirova, Side, Manavgat, Alanya’daki otellerde geçirecekler için 6-7 Ağustos tarihlerinde uygun fiyatlı uçak bileti var. Antalya uçak biletlerine göz atmak için tıklayın.

126 TL’den başlayan fiyatlarla Adana

“Sıcakta Adana’da ne işimiz var” diyenleri duyar gibiyim. Yaylalar ne güne duruyor. Adanalılar yaz aylarında yaylaya çıkar. Serin bir yayla havası iyi gelecektir. Mersin’in yazlıklarını da unutmayalım. 126 TL’den başlayan Adana uçak biletlerine göz atmak için tıklayın

149 TL’den başlayan fiyatlarla İzmir

Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Seferihisar, Kuşadası gibi yaz tatillerinin en güzel adresleri İzmir’de. Üstelik İzmir’e uygun fiyatlı uçak bileti bulmak da mümkün. Uzun Kurban Bayramı tatili için 149 TL’den başlayan fiyatlarla İzmir’e uçak bileti satın almak için acele edin.

540 TL’den başlayan fiyatlarla Atina

Bayram tatilini yurtdışında geçirmek isteyenler için Atina’ya uygun fiyatlı bilet bulunabilir. Bayram öncesinde 5-6 Ağustos tarihlerinde Atina’ya 540 TL’den başlayan fiyatlarla bilet satın alabilirsiniz. Atina’da gezilecek yerler galerimize göz atmaya ne dersiniz?

Çanakkale'ye 190 TL’den başlayan fiyatlarla

Çanakkale’ye İstanbul ve Ankara’dan uygun fiyatlı bilet arıyorsanız acele edin. Bayram öncesi günlerde 170 TL’den başlayan fiyatlarla uçak bileti var. Bozcaada, Gökçeada, Assos, Kaz Dağları köyleri veTruva Antik Kent... Çanakkale’de gezecek o kadar çok yer var ki. Çanakkale'ye gitmişken aziz şehitlerimizin mezarlarının yer aldığı Gelibolu Şehitliği’ni ziyaret etmeden dönmeyin. Uygun fiyatlı Çanakkale uçak biletleri için tıklayın…

Vizesiz hatta pasaportsuz

Bayram tatilinde otellerde yer bulmakta zorlanıyorsanız, vizesiz hatta pasaportsuz bile sadece kimlik kartınızla gidebileceğiniz yerler de var. Bunlardan birisi de Karadeniz’in incisi Odessa. Ukrayna’nın Odessa kentine uygun fiyatlı uçak biletleri bulunuyor. Deniz ve kültür turu iç içe bir seyahat için Odessa uçak biletlerine göz atabilirsiniz.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar