9 günlük bayram tatilinde evde oturmayın! Aile ziyaretleri, deniz tatili ya da kültür turu yapmaya ne dersiniz? Bu dönemde artan uçak bileti fiyatlarını bir kenara bırakın. Bayram tatili boyunca  Bodrum, İzmir, Konya, Kastamonu, Antalya gibi doyasıya gezip, eğlenebileceğiniz ve yöresel lezzetleri tadabilceğiniz memleketin en güzel yerlerine uçak bileti fiyatları 104 TL’den başlıyor.

Hadi 118 TL’ye Bodrum’a gidelim!

Son bayram tatilinizi Bodrum’un en çok tercih edilen beach kulüplerinde biraz eğlenmek ya da en sessiz koylarını keşfetmek ister misiniz? O zaman 118 TL’den başlayan fırsatlar için acele edin. Bodrum’u bilenler bilir. Hem huzurun adresi hem eğlencenin. Size bir öneri, gün boyu denize ve eğlenceye doymak istiyorsanız gideceğiniz adres Türkbükü'nde happy hourları ile ünlü Maça Kızı. Sadece denizin sesi yeterli diyorsanız eğer Ortakent Yahşi’deki plajlara gidebilirsiniz. Her geçen yıl popülaritesi artan en gözde tatil beldesinin olmasının yanı sıra tarihi güzellikleri de var. Dünyanın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesinin kalıntılarını görebilirsiniz, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesini gezebilirsiniz. Bodrum'a en uygun seferler için göz atabilirsiniz. 

İzmir’e 118 TL’den başlayan fırsatları yakalayın

Rotanız belli değilse sizi İzmir’e doğru alalım! Bayramın üçüncü günü 118 TL’den başlayan fırsatlarla İzmir’e uçmaya ne dersiniz? Buradan 'köy özlemim var' diyorsan Urla’ya, 'dağ, tepe severim' diyorsan Karaburun’a, 'hem deniz hem eğlence olsun' diyorsan Çeşme’ye gidebilirsiniz. Hadi o zaman en uygun fırsatlar için tıkla. 

104 TL'den başlayan son dakika bayram fırsatları

Mistik Şehir Konya’ya 104 TL’den uçun

“Sevgi, bir köprüdür; sen ve her şey arasında” demiş Mevlâna. Bayramı bu mistik şehirde geçirmek istiyorsanız 104 TL’den başlayan fırsatlara göz atabilirsiniz. Mevlâna Türbesi ve müzesi, birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış Kilistra Antik Kenti, Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait tarihi yapıların bulunduğu Sille köyü ve ilk yerleşim yerlerinden Çatalhöyük gezilecek yerler arasında. Ayrıca muhteşem instagram fotoğraflarının çekildiği tuz gölüne de gidebilirsiniz. Bayramın üçüncü günü bende bu havayı solumak istiyorum diyorsanız biletini satın almak için tıkla.

104 TL'den başlayan son dakika bayram fırsatları

Bayramın son günlerinde Kastamonu’ya 133 TL’den uçun

'Karadeniz havası almadan tatilimi bitirmem' diyorsanız rotanı Kastamonu’ya çevir. 133 TL’den başlayan bilet fırsatıyla Kastamonu’ya özgü yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Meşhur ılıca şelalesinde biraz soluklanıp, Kastamonu kalesini gezebilirsiniz. Ayrıca sarımsak ve siyez ekmeği almadan dönmemenizi tavsiye ederim. Tüm bunlar ve daha fazlası için hemen tıklayın ve Kastamonu uçuş fırsatlarını yakalayın.

104 TL'den başlayan son dakika bayram fırsatları

Antalya’ya 126 TL’den başlayan fırsatları yakalayın

Bayramın son gününü 30 Ağustos tatiliyle birleştirmek isteyenler rotasını Antalya’ya çeviriyor. Yurtiçi ve yurtdışında en gözde destinasyonlar arasında yer alan Antalya’da güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Bunların yanı sıra tarihi güzellikleri de görmeye değer. Tarihi Osmanlı evlerinin de bulunduğu kale içini ziyaret edebilir, çarşısında hediyelik eşya satan dükkanları gezebilirsiniz. Ayrıca doğa sevenlerin uğrak adresi Olympos’u gezmeyi unutmayın. En uygun fırsatını kaçırma, bilet satın almak için tıklayın.

104 TL'den başlayan son dakika bayram fırsatları

Edremit’e 108 TL’den başlayan fırsatlar

Haydi, iki günlük kaçamağa ne dersiniz? Ya da istersen tatilini bayram sonrası haftayla bağlaman için bir fırsat... Balıkesir’in en güzel ilçelerinden Edremit, Gezginlerin en gözde adreslerinden. Kamp yapmak içinse en güzel rota Kaz dağları. Şehrin kaosundan bir nebzede olsa kurtulmak, kuş sesleriyle güne başlamak veya şelalede meditasyon yapmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Unutulmaz bir bayram tatiline çıkmak için en uygun bilet burada.

104 TL'den başlayan son dakika bayram fırsatları

Kardelen Özfırat
5 Yazı
İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü mezunu. Güncel ve yaratıcı içerikler yazmayı seviyor. Diğer bir uzmanlığı da yoga eğitmenliği.