Anasayfa Haberler Etiket: En uygun limitsiz internet

39 liraya limitsiz internet

TTNET, limitsiz internet paketini ilk 12 ay boyunca ayda 39 TL'ye sunuyor. 24 ay internet bağlantısı taahhüdüyle yeni ve mevcut taahhütsüz abonelere sunulan Netlimitsiz paketi, internet kullanıcılarının kota aşımı nedeniyle sürpriz faturalarla karşılaşmasını engelliyor. Kampanyadan yararlanan müşteriler, ayrıca kablolu modemlerini ayda 1 TL, kablosuz modemlerini 2 TL, faturalarına eklenen ilave ücret ile alma olanağına sahip oluyor.

Turkcell’den ayda 49 liraya limitsiz internet

Turkcell, kurumsal müşterilerine özel 3 yeni VINN paketi sunduğunu duyurdu. Turkcell’in sunduğu Kurumsal VINN paketleri, ihtiyaca göre 1GB, 4GB ya da limitsiz internet seçeneklerini içeriyor. Müşterilerin 24 ay kontratla alabileceği, KDV ve ÖİV’nin yanı sıra Yeni Hat Açılış Vergisi ve diğer tüm vergilerin dahil olduğu "Her şey dahil" paketler, maliyet kontrolü için fatura durdurularak da kullanılabiliyor. Böylece limit aşımı engelleniyor ve Kurumsal VINN sahipleri paket ücreti dışında fazladan para ödemiyor. Mobil interneti denemek isteyenler için ideal olan 1GB’lık Giriş Paketi, ayda 22 lira, 4GB’lık Standart Paket ise 33 liradan sunuluyor. Turkcell’in daha önce KDV ve ÖİV dahil 99 lira olan Limitsiz Paket’e artık 49 liraya sahip olunabiliyor. Adil Kullanım politikası doğrultusunda, limitsiz pakette 15 GB’lık kullanım sonrası hız 128 kbps’a düşüyor. Yeni Kurumsal VINN paketlerinden birine abone olan Turkcell müşterileri, VINN E176 modemi de hiçbir ek ücret ödemeden alabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için 3G internet hattı sahibi olmak gerekiyor. Kurumsal faturalı internet hattına sahip aboneler başvurularını Turkcell İletişim Merkezleri (TİM), Kurumsal Çözüm Merkezleri ya da Turkcell Satış Yöneticileri aracılığıyla yapabiliyor.

Limitsiz internet kalkıyor!

  Limitsiz internet tanımları konusunda küresel gelişmeler yaşanmaya başlandı.Büyük internet servis sağlayıcı şirketlerin, limitsiz internet reklamları inceleme altına alındı. İngiltere'de reklam standartlarını inceleyen kurum meseleye el attı ve artık bu konuda açıklık sağlanmasını istiyor.İnternet sağlayıcıların limitsiz adı altında sattıkları paketlerde 10 GB civarında gizli kota bulunması, bu incelemenin temel sebebi oldu. Türkiye'de de benzeri görülen 'XX megabit'e kadar' tanımlı paketlerin yeni standart olması bekleniyor.Bu sayede tüketiciler kampanya isminden gerçekten ne satın aldıklarını anlayabilecekler.  
x