İlk Ay S Sport Plus Üyeliği Hediye
İlk Ay S Sport Plus Üyeliği Hediye
SATIŞ DÖNEMİ:
6 Mayıs 2024 - 31 Mayıs 2024
KONAKLAMA DÖNEMİ:
6 Mayıs 2024 - 30 Haziran 2024

Tüm koşulları gör

ENUYGUN’dan otel rezervasyonu yapanlar ya da araç kiralayanlar kazanıyor. Hemen ENUYGUN’dan aracını kirala ya da rezervasyonunu yap, SMS ile tarafına gelen kodla ilk ay ücretsiz S Sport üyeliğinin tadını çıkar.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya kodları 31 Mayıs 2024’e kadar Enuygun.com ve ENUYGUN üzerinden araç kiralayan ya da otel rezervasyonu yapanlara SMS ile gönderilir.
 • Promosyon kodunu aldıktan sonra linke tıklayıp hesap bilgilerini tamamlayıp, herhangi bir paket seçimi yapmadan “Promosyon Kodu” yazan alana kampanya kodunu girerek üyeliğini başlatabilirsin.
 • S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına promosyon kodunu girerek, üyeliklerini başlatabilir.
 • Kodlar alındıktan sonra 30 gün içerisinde aktive edilmelidir.
 • Kodlar sadece  www.ssportplus.com üzerinden yapılacak üyeliklerde geçerli olup App Store ve Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir
 • S Sport Plus içeriklerini www.ssportplus.com web sitesi; App Store, Play Store ve Huawei App Gallery’de S Sport Plus mobil uygulamaları ile Apple TV, Samsung, LG, Arçelik, Beko, Vestel, Grundig, Altus, Regal marka Smart TV’ler, Android TV işletim sistemli Smart TV, Xbox veya media player cihazları üzerinden ve Google Chromecast cihazlarıyla geniş ekranda ister maç saatinde canlı yayınları, ister güncel arşivden yayınlanan içeriklerin tekrarını FULL HD yayın kalitesinde izleyebilirsin. 
 • S Sport Plus, internet üzerinden yayın yapan bir platformdur. Yayınları izlemek için ayrıca bir uydu alıcı, set top box cihazı v.b. kullanmana, herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmen gerekmez.
 • Kampanyada geçerli promosyon kodu bir kez kullanabilir. Kampanya S Sport Plus’ın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile S Sport Plus’ı ilk ay ücretsiz kullanabilirsin. Üyeliğini iptal etmediğin takdirde indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliğin otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir.
 • S Sport Plus uygulama ve yayınlarına ilişkin soruların olursa tüm konularda hızlı destek için Destek ekibimize 7/24 www.ssportplus.com ve www.ssportplus.com/destek/ adresleri üzerinden canlı sohbet özelliğini kullanarak, 0850 532 4 777 numaralı WhatsApp iletişim hattımıza yazarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek ulaşabilirsin.

Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Promosyon kodunu aldıktan sonra aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsin.

 

 1. S Sport Plus web sitesine girip “Üye Ol” butonuna tıkla.
 2. Üyelik bilgilerinizi tanımla.
 3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan kampanya kodunu, “Promosyon Kodu” alanına girip S Sport Plus üyeliğini başlat.

Promosyon kodunu girdikten sonra üyeliğinin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksin. Sonrasında S Sport Plus’ı hemen keşfetmeye başlayabilirsin.

Kampanyadan Hemen Faydalan
Sana özel kampanyalar, fırsatlar ve daha fazlası Enuygun uygulamasında!
Uygulamaya özel fiyatlar
Yolcu kaydedebilme özelliği
Anlık bildirimler
Sana özel kampanyalar
AppStore indirGooglePlay indirAppGalery indirQR kod ile indirİndirimler için QR kodu telefonuna okut
Enuygun mobile uygulama indir