Bursa - Ankara Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
391 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5 sa 46 dk
En Son Satış
12 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
70 TL
Günlük Sefer Sayısı
79 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Pamukkale Turizm, Balıkesir Uludağ

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa otogar, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzakta konumlanıyor ve otogara ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor. 

Taksi

Bursa otogarı, şehir merkezine yakın olduğu için taksiyle ulaşım da konforlu ve ekonomik bir seçenek olarak tercih ediliyor. 

Servis

Bursa’da hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinde ve farklı ilçelerde bilet satış bürolarından kalkan servislerle de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Otogardan Ankara Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bursa - Ankara Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBursa Ankara Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Pamukkale Turizm 200 TL15 5 sa 46 dk
Balıkesir Uludağ 109 TL7 5 sa 46 dk
As Adana Seyahat 150 TL3 5 sa 46 dk
Nilüfer Turizm 160 TL2 5 sa 46 dk
Esadaş 120 TL2 5 sa 46 dk
Lüks Bayburt Seyahat 70 TL1 5 sa 46 dk
Ali Osman Ulusoy 150 TL2 5 sa 46 dk
Dilek Seyahat 90 TL1 5 sa 46 dk
Mersin Nur Turizm 110 TL1 5 sa 46 dk
Süha Turizm 130 TL1 5 sa 46 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bursa - Ankara otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Bursa - Ankara otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Bursa - Ankara seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Bursa - Ankara arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Bursa - Ankara arası toplam 391 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 6 saat sürüyor.
Bursa - Ankara arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Pamukkale Turizm, Balıkesir Uludağ, As Adana Seyahat, Nilüfer Turizm, Esadaş, Lüks Bayburt Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Dilek Seyahat, Mersin Nur Turizm, Süha Turizm Bursa - Ankara arası seferler düzenliyor.
expand_less