Muğla Bodrum Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Bodrum
Bodrum Hakkında

Muğla’nın en önemli ilçelerinden birisi olan Bodrum, Türkiye’nin önde gelen tatil lokasyonlarından birisi olması ile biliniyor. İlçe aynı zamanda Muğla’nın da en büyük yerleşim birimleri arasında yer alıyor. Hem tarihi hem doğası hem de sahilleri ile öne çıkan Bodrum, genellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmeye devam ediyor. Ayrıca geçmiş çağlardan bu yana birçok ünlü kişi de Bodrum’da yaşadı ve burada izler bıraktı.

Bodrum, tatilcilerin en fazla uğradığı lokasyonlardan birisi olması ile öne çıkıyor. Birden çok özelliği barındıran bu ilçede gezinti yapmak ve koylarını keşfedebilmek için araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf ederek, az vakitte çok fazla yer görme şansını elde edersiniz.

Bodrum’da gezilecek pek çok yer bulunuyor. Bunların başında ilçenin tarihini yansıtan Bodrum Kalesi geliyor. Bunun yanı sıra antik çağlardan bu yana getirdiği kültürel mirası da görebilmek için,  Halikarnas Mozolesi, Bodrum Antik Tiyatrosu, Yel Değirmenleri, Myndos Kapısı, Bodrum Deniz Müzesi, Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü, Zeki Müren Sanat Müzesi gibi yerleri bu anlamda keşfedebilirsiniz. Doğasında gezintiye çıkmak için, Usuluk Koyu Tabiat Parkı, Bodrum Tuzla Kuş Cenneti, Cennet Koyu, Torba Koyu, Aspat Koyu, Akvaryum Koyu mutlaka ziyaret edilmeli. Bodrum’da denizin tadını çıkartmak isteyenler ise, Gümüşlük Plajı, Karaincir Plajı, Bitez Plajı, Yalıkavak Plajı gibi yerleri değerlendirebilir.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular