Antalya - Denizli Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
221 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4 sa
En Son Satış
12 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
90 TL
Günlük Sefer Sayısı
18 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Pamukkale Turizm, Isparta Petrol Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Antalya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir Merkezinden Antalya Terminali’ne Ulaşım

Şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Antalya Terminali’ne kolay bir ulaşım için yolcu servislerinden, belediye otobüslerinden veya Antray’dan faydalanabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan otobüs firmaları rahat bir ulaşım için her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisleri kullanarak otobüsünüzün hareket saatinden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehrin hemen her ana noktalarından geçen TK92, TC93, TL94, VF01, AC05, TL94, VF01, AC05, DC15, TC16, LC37, TK51, VF65, 516, TK51, TK52 ve 100. Yıl Bulvarı rotası üzerinde 24 saat hizmet veren 600 Antalya Havalimanı otobüs hatlarıyla terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Antray

Şehir merkezinde pek çok noktada durağı olan Antray hafif raylı sistem ile hızlı ve rahat bir yolculukla terminale ulaşmak mümkün. Antray durağı, terminale sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve duraktan terminale ulaşım için alt geçit bulunuyor.

Taksi

Antalya şehir merkezinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Şehrin her semtinden istediğiniz saatte kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Otogardan Denizli Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Denizli Terminali’nden belediye otobüsleri, yolcu servisleri, minibüsler ve taksiler ile kolayca istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

İzmir Bulvarı üzerindeki otobüs durağında her yarım saatte bir bulabileceğiniz 20, 23, 28, ve 35 numaralı otobüs hatları ile şehirde pek çok mahalleye ulaşmanız mümkün.

Minibüsler

Terminal minibüsleri her 15 dakikada bir hareket ediyor ve şehir merkezinin yanı sıra ilçelere ve köylere de gidebilmenizi sağlıyor.

Taksi

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için kolayca taksi bulabilirsiniz. Hem terminal içinde hem de çevresinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları var.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Antalya - Denizli Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAntalya Denizli Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Pamukkale Turizm 100 TL10 4 sa
Isparta Petrol Turizm 130 TL2 4 sa
Güney Akdeniz 100 TL2 4 sa
Alaşehir Sarıkız Turizm 90 TL1 4 sa
Balıkesir Uludağ 110 TL1 4 sa
Alanyalılar Turizm 100 TL1 4 sa
Özkaymak 120 TL1 4 sa
Seyahat Yazılarında Denizli
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Antalya - Denizli otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Antalya - Denizli otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Antalya - Denizli seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Antalya - Denizli arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Antalya - Denizli arası toplam 221 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 4 saat sürüyor.
Antalya - Denizli arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Pamukkale Turizm, Isparta Petrol Turizm, Güney Akdeniz, Alaşehir Sarıkız Turizm, Balıkesir Uludağ, Alanyalılar Turizm, Özkaymak Antalya - Denizli arası seferler düzenliyor.
expand_less