Güney Akdeniz Seyahat Online Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Güney Akdeniz Hakkında

Seyahat ve yolcu taşımacılığı sektöründe Avrupa standartlarını yakalamayı hedefleyen Güney Akdeniz Turizm, yolcularına Hatay merkezli olarak hizmet sunuyor. Geçmişten beri çalışanlarının motivasyonlarını yüksek tutmayı ve bu sırada yolcularına en iyi koşullarda hizmet vermeyi misyon haline getiren şirketle Hatay’dan pek çok şehre seyahat edebilirsiniz. İzmit ile Hatay arasında düzenlenen seferler ve İstanbul ile İskenderun’u birbirine bağlayan hat, firmanın en fazla talep gören rotalarından. Hatay şehir merkezinde ve ilçelerinde yaşayan yolcular tarafından sıklıkla tercih edilen Güney Akdeniz Turizm ile Gaziantep, Kahramanmaraş, Erzurum, Adana, Rize, Bayburt, Trabzon ve Mardin’e de seyahat etme imkanı sağlanıyor. Özellikle hareket ve varış saatleri konusunda özenli yaklaşımıyla tanınan Güney Akdeniz Turizm, seferlerinde oldukça dakik. Bu da firmayı tercih eden yolcular arasında büyük oranda memnuniyet yaratıyor. 

Durmaksızın yeniliklere devam etmeyi ve yolcularına sağladığı koşulları daha fazla iyileştirmeyi hedefleri arasına alan Güney Akdeniz Turizm ile seyahat etmenin keyfini yaşamak için biletinizi zaman kaybetmeden satın alabilirsiniz. Firmanın pek çok konforlu özelliği barındıran araçlarında koltuklar uyuyarak yolculuk yapmak isteyenler için geriye yatabiliyor. Zengin alternatifli leziz ikramlar, araç içinde LCD televizyon ve hayli konforlu koltuklar ise Güney Akdeniz Turizm seferlerini öne çıkaran özelliklerden bazıları.

Güney Akdeniz Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Güney Akdeniz Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Güney Akdeniz Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Güney Akdeniz Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Güney Akdeniz Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Güney Akdeniz Seyahat; Adana, Mersin, İzmir, Hatay, Antalya, Muğla gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Güney Akdeniz Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Güney Akdeniz Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 12 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.8
Güney Akdeniz Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Güney Akdeniz Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Güney Akdeniz Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Güney Akdeniz Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Güney Akdeniz Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Güney Akdeniz Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Güney Akdeniz Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Güney Akdeniz Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Güney Akdeniz Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Güney Akdeniz Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Güney Akdeniz Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Güney Akdeniz Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Güney Akdeniz Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Güney Akdeniz Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Güney Akdeniz Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1974
Otobüs Sayısı: 52
Durak Sayısı: 173
Genel Merkez: Hatay
Kurucu: Zafer Toker
Firma Puanı: 4.8 / 5
expand_less