Pamukkale Turizm Online Otobüs Bileti

Pamukkale Turizm
Bugün
Yarın

Pamukkale Turizm Hakkında

Pamukkale Turizm’in ilk kurulma fikri ,1931 yılına kadar uzanıyor. TBMM 1’inci dönem Denizli Milletvekili Hacı Mazlum Bababalım’ın geliştirdiği ve Mustafa Kemal Atatürk’ün de destek verdiği bu karayolu taşımacılığı fikri dönem şartları nedeniyle uzun süre hayata geçirilemedi. 1962 yılında resmi olarak Denizli ilinde kurulan Pamukkale Turizm, o günden bu yana yüksek hizmet kalitesiyle düzenli olarak büyümeye devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük karayolu taşımacılığı şirketlerinde biri olan Pamukkale Turizm sadece bir otobüsle başladığı yolculuğuna bugün 500’den fazla otobüs ve yılda 10 milyondan fazla yolcuyla devam ediyor. Sektördeki öncü şirketlerden biri olan Pamukkale Turizm, ilk online otobüs bileti satışını (2002) ve televizyon ekranlı koltukları da yolcularına sundu. Türkiye’nin hemen her şehrinde şubeleri bulunan Pamukkale Turizm; modern otobüsleri, eğitimli personeli ve rahat şehir içi servisleriyle, mümkün olan en iyi hizmeti yolcularına sunmak için kendini geliştirmeye devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Pamukkale Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Pamukkale Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Pamukkale Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Pamukkale Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Pamukkale Turizm; İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Ankara, Denizli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Pamukkale Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Pamukkale Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 41 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.5

Pamukkale Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Pamukkale Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Pamukkale Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1962
Durak Sayısı: 413
Genel Merkez: İzmir
Kurucu: Hüseyin Mazlum Bababalım
Firma Puanı: 4.5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less