Göltur Gölhisar Turizm Online Otobüs Bileti

Göltur Gölhisar Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Gölhisar Turizm Hakkında

2004 yılından bu yana Burdur merkezli olarak hizmetlerini sürdüren Gölhisar Turizm, daha çok çevredeki illere düzenlediği kısa mesafeli seferlerle biliniyor. Genellikle yerel düzeyde yolculuk olanağı sunan firmanın araçlarında kolonya ve su ikramı bulunuyor. Gölhisar Turizm ile Antalya, Denizli, Burdur ve Fethiye gibi farklı noktaların yanı sıra Burdur içinde de bazı ilçelere seyahat edebilirsiniz. Üstelik dilerseniz firmanın araçlarını bölgede gerçekleştireceğiniz özel organizasyonlarınız ve gezileriniz için kiralayabilirsiniz.

Filosunda farklı marka ve modelde araçları bulunduran Gölhisar Turizm’in bazı seferlerinde yolcular mola yerinde dinlenme olanağı bulabiliyorlar. Bu molalar sırasında Anadolu’nun güneybatısında bulunan yerel lezzetleri deneyebilir ve yöresel hediyeliklerden alarak sevdiklerinize verebilirsiniz. Gölhisar Turizm’in filosunda yerini alan 30 araçtan biri ile yapacağınız yolculuklarda Gölhisar ile Antalya arası seyahatinizi yaklaşık 3 saatte, Gölhisar ve Denizli yolculuğunuzu ise 3 saatte gerçekleştirebilirsiniz. 

Genellikle temiz araçları ve yolculara karşı son derece ilgili çalışanları ile beğeni kazanan firmanın sefer bilgilerini karşılaştırarak biletinizi önceden satın alabilir, böylece seyahatinizi çok daha rahat bir şekilde planlayabilirsiniz. 16 farklı terminal arasında yolcu taşıyan Gölhisar Turizm’in araçlarında bulunan kilma sayesinde kısa veya uzun süre fark etmeksizin yolculuğunuzu rahat geçirmeniz mümkün. Özellikle kısa mesafeler arasında dahi kaliteden ve konfordan ödün vermeyen şirket bu alanda yıllardır yolcuların memnuniyetini kazanmaya devam ediyor.

Göltur Gölhisar Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Göltur Gölhisar Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Göltur Gölhisar Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Göltur Gölhisar Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Göltur Gölhisar Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Göltur Gölhisar Turizm; Burdur, Denizli, Muğla, Antalya, Isparta gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Göltur Gölhisar Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Göltur Gölhisar Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Göltur Gölhisar Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Göltur Gölhisar Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Göltur Gölhisar Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, Göltur Gölhisar Turizm otobüslerinde priz bulunmuyor.
Göltur Gölhisar Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Göltur Gölhisar Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Göltur Gölhisar Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Göltur Gölhisar Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Göltur Gölhisar Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Göltur Gölhisar Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Göltur Gölhisar Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Göltur Gölhisar Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Göltur Gölhisar Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2004
Otobüs Sayısı: 27
Durak Sayısı: 15
Genel Merkez: Burdur
Kurucu: 45 Ortak
expand_less