Antalya - Mersin Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
9 sa 15 dk
En Son Satış
39 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
140 TL
Günlük Sefer Sayısı
47 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Güney Akdeniz, Özlem Diyarbakır

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Antalya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir Merkezinden Antalya Terminali’ne Ulaşım

Şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Antalya Terminali’ne kolay bir ulaşım için yolcu servislerinden, belediye otobüslerinden veya Antray’dan faydalanabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan otobüs firmaları rahat bir ulaşım için her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisleri kullanarak otobüsünüzün hareket saatinden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehrin hemen her ana noktalarından geçen TK92, TC93, TL94, VF01, AC05, TL94, VF01, AC05, DC15, TC16, LC37, TK51, VF65, 516, TK51, TK52 ve 100. Yıl Bulvarı rotası üzerinde 24 saat hizmet veren 600 Antalya Havalimanı otobüs hatlarıyla terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Antray

Şehir merkezinde pek çok noktada durağı olan Antray hafif raylı sistem ile hızlı ve rahat bir yolculukla terminale ulaşmak mümkün. Antray durağı, terminale sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve duraktan terminale ulaşım için alt geçit bulunuyor.

Taksi

Antalya şehir merkezinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Şehrin her semtinden istediğiniz saatte kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Otogardan Mersin Şehir Merkezine Ulaşım

Mardin Terminali (MEŞOT), şehir merkezinde güzel bir konumda bulunuyor. Oldukça büyük ve modern olan otobüs terminalinden kolayca hem Mersin merkezine de hem de ilçelerine gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

11M numaralı terminal-çarşı-üniversite-Amatem, 12M numaralı Terminal-Şehir Hastanesi-Çarşı-Amatem-Afet, 170 numaralı Terminal-Akbelen-GMK-Taşucu, 32M numaralı Terminal-Şehir Hastanesi-Yeni Hal, 33M numaralı Terminal-GMK-Viranşehir-Soli, 34M numaralı Terminal-Çevre Yolu-Soli, 73M numaralı terminal-Çilek-Çay ve 79M numaralı Terminal-Şehir Hastanesi-Siteler-Şevket Sümer ve Taş Bina arasında hizmet veren belediye otobüsleriyle kolayca terminalden şehir merkezine gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

50’den fazla ulusal ve yerel otobüs firmasının bulunduğu terminalde seyahat edeceğiniz firmanın size sunduğu ücretsiz yolcu servisini kullanarak da kolayca terminalde olabilirsiniz.

Minibüsler

Terminal önünde ve içinde durakları bulunan minibüslerle her saat başta Silifke, Anamur ve Tarsus gibi ilçeler başta olmak üzere Mersin’in her ilçesine ve şehir merkezine rahatça gidebilirsiniz.

Taksi

(0555) 140 24 33 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz, terminal çıkış kapısı önünde bulunan Terminal Taksi ile de Mardin Otogar Taksi ile şehrin her noktasına 24 saat gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Antalya - Mersin Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAntalya Mersin Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Güney Akdeniz 210 TL11 9 sa 15 dk
Özlem Diyarbakır 150 TL2 9 sa 15 dk
Özkaymak 210 TL2 9 sa 15 dk
Ben Turizm 150 TL2 9 sa 15 dk
Star Batman 180 TL2 9 sa 15 dk
Lüks Afşınlılar Seyahat 140 TL1 9 sa 15 dk
Adıyaman Ünal 170 TL1 9 sa 15 dk
Adıyaman Anka Turizm 170 TL1 9 sa 15 dk
As Adana Seyahat 220 TL1 9 sa 15 dk
Jet Turizm 200 TL1 9 sa 15 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Antalya - Mersin otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Antalya - Mersin otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Antalya - Mersin seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Antalya - Mersin arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Antalya - Mersin arası toplam 480 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 9 saat 30 dakika sürüyor.
Antalya - Mersin arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Güney Akdeniz, Özlem Diyarbakır, Özkaymak, Ben Turizm, Star Batman, Lüks Afşınlılar Seyahat, Adıyaman Ünal, Adıyaman Anka Turizm, As Adana Seyahat, Jet Turizm Antalya - Mersin arası seferler düzenliyor.
expand_less